Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. birželio 11 d., sekmadienis

Melkior kosmetika | Kompaktinė pudra, lūpų dažai, antakių želė, blakstienų tušas, pieštukai, lūpų pilingas - bazė, micelinis vanduoTurbūt niekam nereikia pristatinėti visažistės - Alinos Guess. Jos atlikti makiažai - tobuli, technika - įvaldyta iki maksimumo, o naudojama kosmetika - pati geriausia bei profesionaliausia. Gal būt kiek asmeniška, tačiau esu didžiulė jos fanė. Ji yra nuostabi moteris, kuri viską pasiekė savo talento dėka bei didžiuliu užsispyrimu. Tokie žmonės visuomet įkvepia bei priverčia tave pačią labiau stengtis siekiant savo svajonių. Galėčiau žavėtis šia asmenybe dar ilga, tačiau nuo pagyrų grįžkime prie kosmetikos. Ne paslaptis, kad Alina naudoja Melkior kosmetiką bei labai teigiamai apie ją atsiliepia. Iš tiesų, mane labai sudomino šis gamintojas, kadangi kainos, daugiau nei prieinamos, o jei dar ir kokybė gera, tai idealesnio varianto ir prašyti negalima. Dalinuosi produktų apžvalgomis, kuriuos man pavyko išbandyti. 


Kiek man teko girdėti, Melkior prekės ženklas labiausiai garsėja akių šešėliais, švytėjimo suteikiančiomis priemonėmis bei šepetėliais. Labai gaila, kad neturiu šių top produktų, tačiau manau, kad viskas dar priešaky ir tikrai dar spėsiu juos išbandyti. Šiuo metu man pasibaigė visos kompaktinės pudros, todėl jau senokai reikėjo atsinaujinti bei išbandyti kažką naujo. 


Melkior turi kompaktinę pudrą, kuri suteikia matinį efektą bei aksominės odos pojūtį. Nors mano spalva Beige jų puslapyje atrodo ganėtinai tamsiai, realybėje sakyčiau, kad yra pakankamai šviesi bei turinti šiltą toną. Man, kaip merginai, turinčiai geltoną odos toną , kuo puikiausiai tiko. Labiausiai patiko švelnumo pojūtis ant veido. Oda su šia pudra atrodo dar labiau lygi bei švelni. Rinktis galima iš devynių atspalvių, todėl net ir balčiausią odą turinčios merginos, ras sau tinkamą variantą. Kaina minėto produkto ~ 10,50 eur. 


Dar vienas būtinas dalykas mano kosmetinėje - antakių želė. Esu naudojusi ir antakių šešėlius, pieštukus ir kitus šiuo metu populiarius variantus, tačiau vistiek grįžtu prie pieštuko bei antakių želės. Nereikėtų pamiršti, kad antakių želių konsistencijos labai skiriasi ir visuomet reikėtų atkreipti dėmesį į efektą, kurį jūs norite išgauti. Man labiau patinka tirštesnės konsistencijos produktai su kuriais galima pasiekti ir labai ryškų ir švelnesnį variantą. Melkior antakių želė kiek švelnesnės pigmentacijos bei skystesnės konsistencijos. Su šiuo produktu labai gražiai gaunasi ombre antakiai, be to , produkto sunku padauginti. Gamintojas siūlo du atspalvius - blonde bei medium, kuris man ir atiteko. 7 ml pakuotės kaina siekia ~ 8,90 eur. 


Jei jau kalbame apie akių zoną, paminėsiu ir blakstienų tušą.  Silikoninio šepetėlio tušai - mano mėgstamiausi. Labai nemėgstu didžiulių šepetėlių su kuriais neįmanoma neišsiteplioti, tuo tarpu turimas Melkior tušas pasižymi plonu šepetėliu, su kuriuo lengva padažyti tiek išorines, tiek vidines akies kampučių blakstienas. Toks šepetėlis gražiai atskiria blakstienas, padažo nuo šaknų iki galiukų bei jas formuoja. Negaliu pasakyti, kad tušas suteikia labai daug apimties, tačiau blakstienos atrodo tvarkingos, išgaunamas natūralus efektas. Produkto kaina ~ 8,90 eur. 


Toliau keliaukime prie lūpų. Keisčiausias, tačiau , mano akimis, labai reikalingas produktas - lūpų pilingo pieštukas/ lūpų dažų bazė. Tikėjausi, kad produktas bus su kažkokiomis itin didelėmis granulėmis ar šveičiamosiomis dalelėmis, tačiau jis labiau primena lūpų balzamą, su smulkiomis dalelytėmis. Galiu pasakyti, kad šis produktas nustebino labiausia, nes net ir šiurkšti lūpų oda, tapo minkštutė bei lygi. Ant tokių nepriekaištingų lūpų visi lūpų dažai atrodys nuostabiai, todėl tikrai rekomenduoju išmėginti. Tai puikus pagrindas lūpų dažams, kuris labai gerai maitina bei drėkina ploną lūpų odą. Kainuoja šis gėris ~ 6,70 eur. Taip pat išbandžiau lūpų pieštuką Endless Ink raudonos spalvos, kuris turi itin ryškų pigmentą, gerai išsilaiko bei puikiai atstoja lūpų dažą. O jau kokio nuostabaus kvapo Melkior lipstick lūpų dažai ir spalva tiesiog nereali - ginger spice. Atspalvis kiek primena nude , tačiau turi persikinį pustonį. Lūpų dažai nėra super ilgai išliekantys, kadangi tai nėra matinis variantas, kuris apart ilgo išsilaikymo mėgsta sausinti lūpas. Turimas lūpų dažas gerai drėkina bei ant lūpų atrodo sultingai. 


Vakarui atėjus, mums, žinoma, prireiks micelinio vandens. Tokį dalyką Melkior taip pat turi. Jei dauguma micelinių vandenukų kvapo neturi, šis turi malonų aromatą. Apibūdinti tiksliai jo negalėčiau, nes jis nėra tipinis, tačiau tikrai riesti nosies nuo jo nereikės. Jūs puikiai žinote, kad aš nemėgstu jokių valomųjų pienelių, kadangi jų konsistencija labai riebi bei dažnai palieka nereikalinga riebalą ant veido, todėl micelinis vanduo pas mane numeris vienas. :) Jo atsargos visuomet labai greitai mažėja, todėl dar vienas tikrai nepamaišys. Galiu pagirti, kad Melkior micelinis vanduo tikrai gerai nuvalo net itin gerą pigmentaciją turinčius pieštukus, lūpų dažus ir tt. Su juo nereikia ilgai trinti bei dirginti odos, labai gerai toleruojamas net jautrioje akių srities zonoje. Be to, jis neriebina odos, gerai tonizuoja ir atgaivina odą. 100 ml buteliuko kaina siekia ~ 6,50 eur. Savo pirmą pažintį su Melkior prekės ženklu laikau nusisekusia. Įsitikinau, kad gamintojas gali pasiūlyti gerą kokybę už padorią kainą, platų asortimentą bei spalvų gamas. Yra dar labai daug neišbandytų produktų, kuriuos manau anksčiau ar vėliau išbandysiu bei būtinai pristatysiu ir jums. :) 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą