Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. birželio 30 d., penktadienis

MOSSA Raukšles mažinantis paakių kremas bei Stangrinamasis dieninis kremas


Kažkur balandžio mėnesį buvau bandžiusi Mossa šveičiamąją kaukę su AHA rūgštimis. Ši kaukė iki šiol man yra kažkas nuostabaus ir tikrai jei dar nebandėte siūlau ją išmėginti. Apart minėto produkto, išbandžiau dar kelis produktus iš linijos su juoduoju šeivamedžiu ir galiu pasakyti, kad priemonės taip gerai veikia, kad omg. Tiesa, būtent šios linijos produkciją labiau rekomenduoju naudoti nuo 25 metų, kadangi visi gaminiai yra labiau orientuoti į brandesnės odos priežiūrą. MOSSA yra organinės kosmetikos prekės ženklas. Odos priežiūros produktai yra sukurti remiantis unikaliomis, organinėmis, ECOCERT sertifikatu sertifikuotomis vitaminų formulėmis iš Šiaurės regionuose užaugintų uogų. 

MOSSA siūlo veido odos valymui ir tonizavimui skirtus produktus, o taip pat visiems odos tipams tinkamus papildomos priežiūros produktus. Veido drėkikliai ir specialūs produktai yra suskirstyti į dvi grupes pagal amžių ir odos priežiūros poreikius.

Jaunystės apsauga: skirta 25+ metų amžiaus moterų odos priežiūrai

Amžiaus pranašumai: skirta 35+ metų amžiaus moterų odos priežiūraiKuom gi ypatingas šeivamedis? Šeivamedžio uogos turtingos antioksidantų, kurie apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų ir jų daromos žalos. Antioksidantai esantys šeivamedžio uogose sinergiškai veikdami su vitaminu A, gali apsaugoti nuo raukšlių susidarymo, stangrina ir gražina odai sveiką spindesį. Iš tiesų nors ir rekomenduojama produktus nuo raukšlių naudoti apie 25 metų amžiuje, vis dėlto tai labai individualu. Vienos merginos tokių metų atrodo puikiai, veide nematyti nei vienos raukšlelės, tačiau juk pasitaiko ir 18 metų merginų su giliausiomis raukšlėmis. Skiriasi mūsų genetika, gyvenimo būdas ir tt... Todėl siūlau pačioms įvertinti savo odos būklę bei prisėdus prie veidrodėlio išnagrinėti visus veido plotus. Jei raukšlių nesimato , valio, jums šių produktų nereikia, jei matosi itin smulkios, bet nežymios raukšlelės, tai ženklas, kad pats metas po truputį pradėti naudoti produktus nuo raukšlių. Kaip ir daugumos moterų, mano silpniausioji bei pažeidžiamiausioji zona - paakių oda. Paakių kremas man yra būtinas, kadangi oda yra linkusi į raukšleles. Pastaruoju metu naudoju Mossa raukšles mažinantį paakių kremą. Iš karto pasakau, kad kremas pagražino mano paakių odos išvaizdą, odos paviršius tapo lygesnis, sumažėjo raukšlyčių. Kremas labai lengvas, tačiau veikia pakankamai stipriai. Neesu tikrai ar jis pajėgs susidoroti su itin giliomis raukšlėmis, tačiau man jis kuo puikiausiai pasiteisino. Apart kovos su raukšlėmis jis labai gerai drėkina. Veidos odos priežiūrą papildo ir Stangrinamasis dieninis kremas, kurį naudoju ne kiekvieną dieną, o labiau išvargus ir matant veide didžiulį nuovargį. Per naktį oda atsigauna, atrodo žvali, stangri bei itin lygi. Produktas labai gerai drėkina, lygina bei maitina odą. Minėtas duetas itin dera kartu, todėl ir rezultatai atitinkamai džiuginantys. :) Žinoma, rekomenduoju , o Mossa produkciją nesunkiai rasite Drogas parduotuvėse. :)

https://www.drogas.lt/


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą