Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. birželio 26 d., pirmadienis

Oriflame „Amber Elixir Crystal“ kvapusis vanduo


Kvepalų ant mano kosmetinio stalelio yra iš ties daug. Vieni jų pigesni, kiti brangesni, tačiau niekada nepuolu spręsti apie juos tik iš gamintojo vardo. Pamenu vieną kartą buvau pasikvėpinusi Oriflame kvepalais ir draugė manęs paklausė kas čia per kvapas, o man atsakius, kad tai Oriflame ir jos veide pamačius nusivylimą, supratau, kad dar dauguma merginų yra tiesiog nusistačiusios prieš pigesnės kategorijos kvapus. Nebūkime garsių brandų vergais, žiūrėkime į produktą adekvačiai, tačiau nepamirškime svarbiausio - gero aromato išsilaikymo. 

Pasiduok džiaugsmo bangai su šiuo prabangiu rytietišku kvapiuoju vandeniu, kuris pakeri tave savo kibirkščiuojančiu išskirtinio Baltijos gintaro akordu pradžioje. Aromato širdyje skleidžiasi juodgrūdės žiedai, o galiausiai nusėda rudojo cukraus natos. Parfumeris sukūrė Baltijos gintaro akordą derindamas žalumos ir vandens natas, kad išreikštų daugialypę gintaro prigimtį. Tai prabangi, nepamirštama ir paslaptinga kelionė į gaivą ir jausmingumą.


Kadangi minėjau, jog renkantis aromatą teikiu pirmenybę pačiam kvapui, o ne gamintojui, Oriflame visuomet turi ką pasiūlyti labiau biudžetinio varianto ieškančioms sieloms. :) Šį kartą turiu labai įdomų aromatą, kuris iš vienos pusės yra kiek saldesnis bei cukrinis, tačiau be vandens gaivos bei gėlių natų neapsieita. Negalėčiau pasakyti jog tai tipiškai rytietiškas kvapas, kadangi jis daug gaivesnis bei lengvesnis. Su kvapu susidraugauti man pavyko iš karto, aromatas puikiai man tinkamas bei mėgiamas. Labai noriu pagirti patį buteliuką, kuris mano akimis, yra fantastiškas - storas, tamsus stiklas su aukso detalėmis puikiai dera bei primena jūros gaivą. Žinoma, kamštelis galėtų būti ir metalinis, tačiau nebūkime labai jau išrankūs. :) Kalbant apie kvapo išsilaikymą, čia turėčiau kiek stabtelti bei įspėti, kad aromatas tikrai neišsilaikys visą dieną. Nors klausiau vyro po kelių valandų ar jis jaučia kvapą, jis atsakė, kad taip , galiu tik spėti, kad mano uoslė priprato prie kvapo ir tiesiog jo nebepastebi. Vis dėlto, kvapo išsilaikymas nėra iš geriausiųjų, todėl turėkite omenyje, kad dienos metu teks pasipurkšti ne vieną kartą. :) 

Kvepalus rasite čia: https://lt.oriflame.com/products

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą