Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. birželio 22 d., ketvirtadienis

Valio! Atkeliavo maudymukų užsakymas!Pagaliau pagaliau pagaliau atkeliavo mano maudymukų užsakymas. Dar niekada nebuvau užsakinėjusi tiek daug maudymukų internetu, kadangi baimė išsirinkti netinkamą dydį darė savo. Po šio užsakymo supratau, kad nėra čia nieko basaus, kadangi visi maudymukai atkeliavo būtent tokie kokių ir tikėjausi, dydžiai atitiko, tiesa, vienas maudymukas atkeliavo ne visai tokios spalvos , tačiau apie viską detaliai papasakosiu bloge.


Šis modelis be galo vykęs. Kodėl? Todėl , kad tiek liemenukas , tiek apatiniai užsiriša raišteliais ir yra labai universalaus dydžio. Perkant šį maudymuką, prašauti su dydžiu tiesiog neįmanoma, kadangi galite pačios reguliuoti surišimo stiprumą. Raištelių dėka maudymukas niekur nespaudžia bei labai patogiai dėvisi. Medžiaga taip pat labai įdomi ir ganėtinai netipiška maudymukams, spalvų ir dydžių pasirinkimas platus.
Šis atkeliavęs gražuolis mane nuvylė, kadangi gavau ne visai tokią spalvą, kurios tikėjausi. Visų pirma, man atrodė, kad maudymukas yra mėlynai baltas, tačiau pasirodo jis yra mėlynai violetinis. Jei būčiau žinojusi, tikrai nebūčiau jo ėmusi. Šį kartą maudymuko medžiaga nailonas. Galiu pasakyti, kad maudymukas ganėtinai stipriai apspaudžia, nes gumos storos ir nelabai tamprios, todėl man nelabai patiko šis variantas ir dar kartą jo nesirinkčiau. Užsakinėjau M dydį, kuris atitinka mūsų standartinį S. Perkant S gausite XS dydžio variantą. 

Nuostabusis tropinių raštų maudymukas, kuris išsiskiria kitokiu modeliu (apačia stingai) bei medžiaga - poliestras/ elastanas. Pagaliau yra maudymukas ir L dydžio, kadangi pastebėjau, kad dauguma pasirinkimų yra tik xs,s bei m. Iš tiesų nelabai suprantu kiniečių, kodėl jie negamina stantartinio L dydžio  (arba gamina labai mažai modelių) atitinkančių drabužių, kadangi yra tikrai nemažai moterų kiek apkūnesnių.Persikinis maudymukas atrodo dieviškai, o medžiaga pati geriausia iš kokios tik gali būti pasiūtas maudymukas - nailonas, poliestras, elastanas. Galiu iš karto pasakyi, kad ant įdegusio kūno ši spalva atrodo dieviškai. :) Dar vienas gražuolis šį kartą geltonos spalvos. Nors šleikutės ir plonesnės, bet man šis modelis išties labai patogus ir niekur neveržiantis. 

Maudymuką rasite čia: http://www.zaful.com/high-leg-plunge-bathing-suit

Na ir galiausiai, tamsiai žalios spalvos maudymukas , kuris atrodo taip pat kaip ir persikinis. Šis modelis ganėtinai populiarus tarp merginų, kadangi gražiai priglunda bei per daug neapspaudžia. 


Maudymuką rasite čia: http://www.zaful.com/padded-v-strap-thong-bikini-setŠtai toks mano bikini laimikis šį kartą. :))) Galėsiu persirenginėti maudymukus po kelis sykius į dieną. :) Kodėl nedariau savo nuotraukų? Todėl , kad maudymukai atrodo lygiai taip pat kaip ir promo nuotraukose (apart mėlyno maudymuko), tad tikrai nematau tikslo dar kartą viską perfotografuoti. :) Visi patiko, visus dėvėsiu , tik reikia palaukti kol būsiu jau be burbuliuko. :)))

2 komentarai:

  1. Sveika! O koki imei to tropinio dydi ir koki atitiko?:)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Aš ėmiau S, jis atitiko xs dydį. Realiai apačia atitiko S dydį nešiojančioms, o viršus labiau xs. Tai jei turit didelę krūtinę , siūlau rinktis M, kuris atitiks S dydį, jei krūtinė iš mažesnių imkit S. :)

    AtsakytiPanaikinti