Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. liepos 4 d., antradienis

ecoteething Marmuro kramtukas bei Čiulptuko laikiklisSveiki, brangieji. :) Nuo šiol įrašų apie visokiausu įdomius dalykėlius kūdikiams bus tik daugiau, kadangi jau esu susipirkusi labai daug dalykėlių, į kai ką dar žvalgausi, tačiau būtinai noriu su jumis pasidalinti , mano nuomone, vertais jūsų dėmesio produktais, kurie bus naudingi auginant leliukus. Visos puikiai žinome, kad naujagimiai mėgsta viską kramtyti, o ypatingai mėtyti soskytes iš burnytės, todėl pristatau du labai praktiškus ir reikalindus daiktus - čiulptuko laikiklį bei kramtuką.

ECO TEETHING — parduotuvė, gaminanti mamyčių (ir ne tik) papuošalus, kurie užsienio šalyse jau spėjo tapti būtinybe (ang. must have). Maitinimo karoliai, apyrankės, auskarai, kramtukai kūdikiams - viskas viename! Nesvarbu ar maitinate natūraliai ar dirbtinai, šie papuošalai Jums puikiai tiks. Kadangi jie gaminami tik iš natūralių ir ekologiškų žaliavų, yra visiškai nekenksmingi kūdikiams, vaikams, mamos, tėčiams, gamtai ir tt.


Jeigu jau turite vaikų, puikiai žinote, kaip sunku išlaikyti jų koncentraciją maitinant: nuolatinis plaukų tampymas, pirštų kišimas į burną, galvos kraipymas — tai tik maža dalelė to, ką kūdikiai gali veikti maitinimo metu. Taip pat mums, mamoms, nesvetimas noras pasipuošti ir atrodyti gražiai sulaukus šeimos pagausėjimo — dažnai mes tai pamirštame ir tampame pilkomis pelytėmis, kurioms rūpi tik namų ruoša ir sauskelnių keitimas...


Pagrindiniai papuošalų privalumai:

sukoncentruoja vaiko dėmesį valgant

skatina jutiminius procesus

skatina motoriką

gali veikti raminančiai

puikiai tinka kaip kramtukas pasikasyti niežtinčius dantukus

puiki dovana lankant naujagimį

vaikučiui paaugus gali tapti pirmuoju mažosios damos papuošalu, mielu prisiminimu užaugus

ECO TEETHING papuošalai gaminami iš natūralių, ekologiškų žaliavų. Naudojamas neapdorotos medienos karoliukai, kurie nėra dažyti, mirkyti, tepti ar bet kaip kitaip chemiškai apdoroti. Jie yra puikiai tinkami kūdikiams žaisti ar netgi kramtyti.
Taigi, kaip jūs jau žinote, mėgstu rankų darbo gaminius. Iš karto ieškantis minėtų dalykų atkrito masinės gamybos produktai bei kiniški variantai. Visi savo vaikui norime geriausio , todėl ir ieškome to , kas mus tenkintų ir kokybės, ir kainos atžvilgiu. Šiuo metu marmuro karoliukai yra vieni madingiausių ir perkamiausių visame pasaulyje. Jūsų vaikutis gal ir nepadėkos už 'madingą' kramtuką, bet jo dygstantys dantukai - tikrai atsidėkos su kaupu :) Šis kramtukas padarytas iš silikoninių, medžių karoliukų, žiedėlių. Svarbu paminėti tai, kad medžiagos iš medžio padengtos bičių vašku. Kalbant apie čiulptuko laikilį, juo galima tvirtinti ne tik čiulptuką, bet ir kramtukus ar kitus žaislus. Jis bus naudingas ne tik dygstant dantukams, bet ir žaidžiant. Skirtingų medžiagų detalės (mediniai ir silikoniniai karoliukai) sudomins vaiką ir tuo pačiu skatins jo motorinius ir jutiminius gebėjimus. Abu dalykai kaip matote tarnauja labai plačiu spektru ir kaip lavinamieji žaislai , ir kaip itin naudingi aksesurai. Ecoteething puslapyje rasite ir taip išgirtus židimo karolius, taip pat migdukus, vežimų girliandas  ir tt.  Smagiausia tai, kad visus šiuos grožius kuria dviejų vaikų mama - Dovilė, kuri puikiai supranta vaiko poreikius bei problemas. Žaviuosi tokiomis veikliomis moterimis, kurios randa laiko ne tik motinystei , bet ir savo veiklai. Beje, už čiupluto laikiklį bei kramtuką sumokėsite ~ 19 eur. :)

Minėtas prekes įsigysite čia:

http://ecoteething.com/kramtukai/klasikiniai-marmuro-kramtukai

http://ecoteething.com/ciulptuku-laikikliai/klasikiniai-ciulptuko-laikikliai

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą