Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. liepos 19 d., trečiadienis

Maskuoklis ARTISTRY Exact Fit


Jau senokai neteko matyti tokio prabangaus maskuoklio. Šį karta Artistry pasitengė kaip reikalas, kuriant produkto įvaizdį bei kokybišką, luxury klasei būtingą pakuotę. Smagu ant savo kosmetinio stalo turėti kažką ypatingai gražaus, tačiau judėkime prie pačio produkto bei jo maskavimo galimybių.


Artistry Exact Fit Perfecting daugiafunkcis maskuoklis paslepia mažesnius netobulumus po sluoksniu. Artistry™ spalvos „užrakinimo“ technologijos padengimas išlieka nepakitęs net esant karščiui, drėgmei ir nuolat užsiimant veikla. Tiksliai atkuria tikros odos išvaizdą. Su specialiu Taičio perlų ir optinių prizmių deriniu akimirksniu išgaunamas vientisas, nepriekaištingas ir ilgai išliekantis padengimas.


Esu kažkada minėjusi, kad iš maskuolio aš visuomet reikalauju labai daug. Taip yra todėl, kad nesuprantu kam pirkti mažai maskuojančius produktus, juk jų paskirtis yra užmaskuoti viską maksimaliai, o ne šiaip pateplioti. Šiuo klausimu esu kaprizinga, kadangi pati turiu patamsėjusius paakius su kuriais susitvarko tikrai ne visi maskuokliai ir šį kartą turbūt turiu produktą, kuris skirtas ne visai man. Turimas maskuoklis iš tiesų net nežada visiško maskavimo, o tik mažesnių netobulumų maskavimą. Tokio tipo priemonės idealios jei jūsų oda iš tiesų yra lygi, švelni, be didelių problemų, kadangi jos tikrai nereikia perkrauti full coveradge produktais. Mano atveju, maskuoklis nesusidorojo 100 procentų su patamsėjusiai paakiais, todėl jis bus naudojamas tik tam tikroms vietoms iššviesinti. Patiko tai, kad produktas nėra linkęs subėgti į raukšlytes, tačiau užtvirtinti jį vies vien rekomenduoju. Džiugina ir mažas veidrodėlis, kurio pagalba galėsite pasikoreguoti makiažą bet kur. Kaip jau ir minėjau, maskuoklis tinkamas tik nežymiems trūkumams paslėpti. Turima spalvytė Light.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą