Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. liepos 27 d., ketvirtadienis

NatureFun Lininės terapinės pagalvėlės vaikams


Grikių lukštų pagalvės ir čiužiniai poilsiui buvo naudojami dar senovėje mūsų močiučių bei senelių. Palyginus su įprastinėmis pagalvėmis ir čiužiniais, grikių lukštų gaminiai turi unikalių privalumų, dėka kurių šie produktai ir tapo itin populiarūs. Visos mamos puikiai žino, kad vaikučiai dažnai miega neramiai bei nuolat kariauja su jų dirglumu, todėl, šiai problemai spręsti, gali padėti lininės terapinės pagalvės su grikių lukštais bei levandomis. Naudojant levandų priemaišą mažinamas nervų sistemos aktyvumas, pagerinama miego kokybė, padedama vaikiukui atsipalaiduoti bei greičiau užmigti. Apie viską plačiai skaitome bloge.

Personalizuotos terapinės pagalvėlės – miego draugai, grūsti grikių lukštais ir levandomis, kad miegas būtų gilesnis ir ramesnis! Naudojame 100 proc. lino audinį, spausdiname paveikslėlį ekologiška spauda, tinkančia vaikučiams nuo gimimo ir asmeniškai siuvame kiekvienam vaikučiui! Kiekvieną miego draugą kemšame grikių lukštais ir levandomis, kad miegas būtų gilesnis ir ramesnis. Jeigu norisi, visada galime išsiuvinėti, ar atspausdinti vaikučio vardą. 


Visos mamos nori, kad jų vaikučiai miegotų saldžiai bei ramiai. Ir jei tam įtakoti gali pagalvė, žinoma, aš ją būtinai įsigysiu. :) NatureFun užmačiau Facebook. Iš pradžių pamaniau, kad tai tik labai gražios personalizuotos pagalvėlės vaikams, tačiau netrukus spėjau įsitikinti, kad jų misija yra daug daugiau žadanti nei tik grožis. Visų pirma, nuostabu, kad pagalvių užvalkalas yra pagamitnas iš 100 proc. lino. Lininis audinys 3 kartus stipresnis, 5 kartus atsparesnis trinčiai (dilinimui). Linas nesukelia alerginių reakcijų, yra kaip natūralus antiseptikas, jame mažiau kaupiasi purvas, muilo bei kalkių nuosėdos, todėl tinka net mažiems vaikams ar odos problemų turintiems žmonėms. Kaip jau ir minėjau, grikių lukštų bei levandų derinys veikia raminančiai, todėl vaikas greičiau užmiega. Grikių lukštai pralaidūs orui, todėl nesukelia prakaitavimo, nesukelia alergijos, nes jose nesiveisia dulkių erkutės. Kaip matote, tokios pagalvės puikiai tinkamos vaikams. Jos ne tik gražios, skaniai kvepia, bet ir tarnauja , kaip miego draugai. Savo mazgiui aš pasirinkau vienaragį, tačiau jie turi tiek daug įvairių variantų tiek berniukams, tiek mergytėms, kad akys tikrai apraibs. Manasis grožis kainavo ~ 20 eurų. Labai rekomenduoju šį gamintoją ir linkiu jūsų vaikučiams saldaus miego. :)


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą