Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. rugpjūčio 25 d., penktadienis

ARTDECO GLOSSY LIP VOLUMIZER Lūpas putlinantis blizgesysVizualiai paputlinti lūpas nori kone kiekviena mergina. Iš tiesų tai nėra itin sudėtinga, kadangi atlikus tam tikrą lūpų dažymo techniką, lūpos nesunkiai tampa putlesnės bei didesnės apimties. Tam mums prireiks paprasto lūpų pieštuko, kuriuo padidinsime lūpų kontūrą, lūpų dažų bei blizgesio, kuris optiškai apgauna net itin žvitrias akis. Šiandien jūsų dėmesiui siūlau paskaityti apžvalgą apie Artdeco lip volumizer, kuris primena Dior lip maximizer, tačiau kainuoja ženkliai mažiau. 

Artdeco pristato inovaciją - ypatingos apimties suteikiantį ir tuo pačiu lūpas maitinantį stebuklą! Blizgus Lip Volumizer suteikia lūpoms viliojančią apimtį ir tuo pačiu padaro jas nuostabiai minkštas. Tai tarsi lūpų balzamas su putlinančiu efektu. Intensyviai maitina lūpas dėka drėkinančiomis savybėmis pasižyminčios hialurono rūgšties ir laukinio mango sviesto. Dėl ypatingos tekstūros, Jūs galite tepti Lip Volumizer net kelis kartus po keletą sluoksnių ir taip pasiekti dar daugiau apimties ir blizgesio. Lengva kreminė tekstūra su subtiliai rausvu atspalviu nesukelia nemalonaus lipnumo pojūčio ir ypač minkštai slysta lūpų paviršiumi. Ir tai dar ne viskas! Lip Volumizer neabejotinai pavergs Jus aromatu, sukomponuotu iš šviežios mėtos ir vanilės kvapų.


Visi putlinančio pobūdžio produktai veikia labai panašiai - dėka dilgčiojančio efekto, atrodo jog lūpų oda tampa putlesnė. Neretai tas dilgčiojantis efektas yra labai net nemalonus, todėl ieškodama švelnesnio produkto atradau Artdeco. Minėtasis blizgesys veikia daug švelniau, tačiau nuo to efektas nėra prastesnis. Jei tikitės, kad lūpos padidės dvigumai, galite išmesti tai iš galvos, tačiau norint optiškai padidinti kontūrus dėka veidrodinio spindesio tikrai pavyks. Blizgesys labai skaniai kvepia saldžia mėta bei vanile. Nors iš įpakavimo gali atrodyti, kad produkto spalva švelniai rožinė, iš tiesų blizgesys yra beveik nepastebimas ir nesuteikia ryškios spalvos, todėl puikiai tinkamas kas dienai. Didžiulį pliusą dedu už produkto maitinamąsias bei drėkinamąsias savybes. Jei lūpos po dienos būna sausos bei suskeldėjusios, pasitepus šiuo blizgesiu viskas labai greitai praeina. Pagyrų negailėčiau ir maloniai tekstūrai, kuri nelimpa, o slysta tarp lūpų bei jų nelipina. Mačiau šiuo metu Kosmadoje akcija šiam lūpų blizgesiui (vietoj 12 eur, 8eur), kurią rekomenduoju pasinaudoti. :) 


1 komentaras: