Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. rugpjūčio 9 d., trečiadienis

Atkeliavo naujas užsakymas iš Zaful


Ir vėl turiu nemažai naujų drabužėlių, kurie atkeliavo iš Zaful parduotuvės. Šį kartą užsisakiau kelis aksesuarus (auskarus, laikrodį), kelis romperius, šepetėlius bei kuprinę. Apie kiekvieną iš jų kas patiko, kas nepatiko, pasakoju bloge.
Jau senokai norėjau įsigyti odinę rankinę, kadangi ji ne tik ilgai tarnauja, bet ir atrodo solidžiau. Aišku, šiuo atveju turime netikrą odą, tačiau ne ką mažiau kokybišką gaminį. Kuprinė man labai patiko, dydis pats tas, nei per didelė, nei per maža.Užsisakiau kelis auskariukus bei laikrodį. Kaip matote kainos tikrai žemos, kokybė pakankamai gera, kaip tokios kainos kategorijos daiktams, ypač nustebau dėl laikrodžio kokybės.Labai džiaugiuosi užsisakiusi šepetėlių rinkinį būtent skirtą akių makiažui atlikti, kadangi jų čia tiek daug, yra visko , ko reikia, be to viskas gražiai susideda į dėkliuką. Iš viso yra 12 šepetėlių, žodžiu, super rinkinukas, rekomenduoju.


Visiškai nepataikiau su šiais marškiniais, kadangi užsisakiau one size dydžio. Dažniausiai one size dydžiai yra ne tokie jau ir dideli, tačiau šis atkeliavo kaip tikras parašiutas...Didžiulis...Nežinau kokį jis dydį atitinka L ar Xl , bet jis tikrai netiks nešiojančioms xs,  s ar net m dydžio drabužius. 

Du Romperiai , kurie labiausiai nudžiugino mane atkeliavę. Visų pirma dėl to, kad atrodo super, spalvos nerealios, kokybė taip pat. Su dydžiu palaikiau, užsisakinėjau M , kuris atitinka S. Baltas roperis turi labai gražius, storus nėrinius, kurie neatrodo pigiai. Manau, kad juos nešiosiu ne tik vasarą, bet ir rudenį prie juodų pėdkelnių. 

Tokie šį kartą mano pirkinukai, netrukus paruošiu dar vieną įrašą su užsakytais rūbeliais iš kito puslapio. :))


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą