Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. rugpjūčio 24 d., ketvirtadienis

ECCO SHOES SOFT 1 kolekcijaVienas iš mėgstamiausių ECCO modelių devintajame dešimtmetyje su originaliomis, 1982 m. sukurtomis apdailos detalėmis, prikeltas naujam gyvenimui ir pasiūtas iš elastingos, prabangios ECCO odos. Lengvi odiniai batviršiai harmoningai susilieja su lanksčiu vieno komponento padu. Šioje kolekcijoje rasime ne tik žemo bei aukšto profilio odą, bet ir zomšą. Apie naująją kolekciją plačiau įraše.
DINAMIŠKO PATOGUMO PLATFORMA
TECHNOLOGIJA „ECCO FLUIDFORM™“
Užtikrinama tobula pusiausvyra tarp smūgių sugėrimo ir amortizavimo, be to, batų dalys sujungiamos išsaugant tolygumą, lankstumą bei patvarumą ir išvengiant problemų, būdingų batus susiuvant ar suklijuojant.

IŠIMAMAS ANATONIMĖS FORMOS VIDPADIS
Kad būtų dar patogiau, konstrukcija sukurta taip, kad atkartotų natūralius pėdos judesius. Be to, šių batų papadė visiškai atitinka anatominę pėdos formą ir atkartoja natūralius pėdos linkius.

„ECCO NOSHANK™“ KONSTRUKCIJA
Minimalistinio stiliaus vienos dalies padas pagamintas iš mūsų sukurto tvirto SD.PU poliuretano naudojant tiesioginio įpurškimo technologiją, todėl yra minkštas, lengvas bei lankstus ir užtikrina patogumą vaikščiojant.

VISIŠKAI PADENGTA ODA „ECCO SOUNDWAVE“
Apdirbta naudojant technologiją „Quick-Dry™“, todėl yra švelni ir padeda iš batų išgarinti drėgmę.
IŠSKIRTINIŲ RŪŠIŲ ODOS ASORTIMENTAS
ODA „ECCO DROID“ – tai natūrali, silpnai vaškuota „nappa“ tipo oda su natūralia valktimi; ši oda pasižymi atlaso švelnumu. Elegantiška. Minimalistinė. Šiuolaikiška. „ECCO LYRA“ – tai itin švelni šlifuota oda su natūralia valktimi ir anilino apdaila. Ši oda pasižymi nedideliu žvilgesiu, dėl kurio atrodo labiau kasdieniškai, o ne sportiškai. ODA „ECCO CHAGALL“ – tai kasdienės išvaizdos švelnus, žvirgždėtas nubukas, kurio paviršius primena aksomą.

Žvelgiant į kolekciją, iš karto matyti, kad spalvos jau po truputį ruošiasi rudeniui, nors nepamirštama ir ryškių raudonų bei koralinių natų. Ne paslaptis, kad ECCO Shoes batai itin patogūs. Tai patys mėgstamiausi bei numylėti batų gamintojai, kadangi su jų batais aš niekuomet nepritrinu kojų, žinau, kad drąsiai galiu net naujus batus iš karto autis į kokią nors šventę ir tikrai nepasigailėsiu. Su sportbačiais lygiai tas pats. Mano mylimiausiais tapo ankstesnės kolekcijos sidabrinės spalvos batai, na, o šį kartą ir gausos spalvų bei modelių išsirinkau itin praktišką juodą variantą. Batų kainos svyruoja nuo 104 iki 114 eur, o savuosius parodysiu jau netrukus. :) 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą