Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. rugpjūčio 7 d., pirmadienis

MAC NEXT TO NOTHING FACE COLOR Veido kremas su atspalviu bei BLOT POWDER/PRESSED Riebalų išsiskyrimą kontroliuojanti kompaktinė pudra


Pati mėgstamiausia skysta pudrytė iš Mac man yra - Studio fix fluid, kuri nepaprastai gerai maskuoja, yra iš sunkesnių, tačiau vakarui idealiausias variantas. Šį kartą išbandžiau visišką priešingybę anksčiau minėtajai, kuri absoliučiai nieko nemaskuoja, o veidui suteikia tik labai lengvą atspalvį bei glow efektą. Prisipažinsiu, tai turbūt viena iš labiausiai kaprizingų Mac priemonių, su kuria susidraugauti oj kaip reikia kantrybės. Visai kita kalba, šnekant apie kompaktinę pudrą, kuri nerealiai gerai kontroliuoja riebalo išsiskyrimą bei suteikia matinį efektą. Next To Nothing Face Color Veido kremas su atspalviu visų tipų odai. Maitinamaisiais ingredientais ir šviesą atspindinčiomis dalelėmis papildyta priemonė jaunatviškam švytėjimui. Šis lengvas toninis veido kremas gali būti naudojamas prieš tepant skystą pudrą arba ant jos tam, kad suteiktų odai daugiau švytėjimo. Priemonė padeda užmaskuoti odos netobulumus ir raukšleles, drėkina ir apsaugo odą. Odos išvaizda iš karto retušuojama! Norėdami pasiekti geriausią rezultatą, naudokite MAC 140 Synthetic Full Fan Brush makiažo šepetėlį arba kempinėlę.


Blot Powder/Pressed Riebalų išsiskyrimą kontroliuojanti kompaktinė pudra normaliai/mišriai/riebiai odai. Unikali riebalų išsiskyrimą kontroliuojanti kompaktinė pudra, naudojama kaip makiažo pagrindas ir baigiamoji priemonė, suteikianti minimaliai spalvos ir tekstūros. Skirta naudoti profesinėse situacijose, dažniems pataisymams filmavimo aikštelėje ar per visą dieną. Padengia plonu ir natūraliai atrodančiu sluoksniu.Pradėkime nuo to, kad abu produktai pas mane yra Medium dark spalvos. Kadangi vasara, įdegęs kūnas, reikėjo išsirinkti spalvytę, kuri tiktų gerai įdegusiai odai, juolab, kad šviesių atspalvių turiu apsčiai. Jau iš pavadinimo galime spręsti, kad šį kartą turime ne skystą pudrytę, o kremą su atspalviu. Kaip žinia, tokie kremai dažniausiai nesuteikia jokio maskavimo arba labai minimalų, ant veido atrodo labai natūraliai net kartais vos pastebimai. MAC NEXT TO NOTHING FACE COLOR visiškai nemaskuoja, ir yra tinkama tik geros odos būklės savininkėms, norinčioms turėti natūralų veido odos glow efektą. Ji tikrai netiks spuogotai odai, odai turinčiai daug trūkumų. Tai variantas porcelialinei odai, kuri yra tobula iš prigimties. Man nelabai patiko lipnumo pojūtis ant veido naudojant šį produktą. Atrodo , kad jis visiškai neįsigeria ir yra kaip blizgi plėvelė. Taip pat produktas labai sunkiai sluoksniuojamas, galima sakyti, kad beveik neįmanoma padengti antro sluoksnio idealiai. Jei padauginsite produkto, jis subėgs į raukšleles, taip pat turi savybę išryškinti sausas vietas. Kaip matote, kremas turi nemažai trūkūmų , todėl antrą kartą aš jo nepirkčiau. Produktas, kurį norėčiau pagirti -  BLOT POWDER/PRESSED Riebalų išsiskyrimą kontroliuojanti kompaktinė pudra. Šis dalykas mane gelbsti nuolat kai už lango yra baisus karštis, o T zona pradeda blizgėti akimirksniu. Naudodama šią pudrą galiu pamiršti odos blizgesį tirkai ilgesniam laikui, puikiai atlaiko didesnį riebaliuko išsiskyrimą bei padeda odai ilgiau išlaikyti matiškumą. Mano nuomone, nepakeičiamas produktas, kuris yra vertas ne tik dėmesio , bet ir turi būti must have jūsų kosmetinėje jei kovojate su dideliu odos riebaliuko išsiskyrimu.

https://www.douglas.lt/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą