Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. rugpjūčio 23 d., trečiadienis

RoseGal Dresslily Zaful užsakymasNeslėpsiu, jau po truputį žvalgausi į šiltesnius rūbus rudeniui, kadangi jis jau tikrai ne už kalnų. Internetinėse parduotuvėse šiuo metu nuolaidos vasarinėms prekėms bei drabužiams, tačiau kai ką galima rasti ir puikiai tinkančio šaltesniems orams. Ką radau? Žiūrim.
Puikiai žinojau, kad man reikia pilkų ilgų ilgaalių, todėl radusi šiuos, žinoma, užsisakiau. Atkeliavo gražūs ir tvarkingi kaip nuotraukoje, tik su dydžiu visiškai nepataikiau. Užsakinėjau 38 dydį, kuris pasirodė mažintas. Realiai manau, kad jie atitinka 37 dydį. Labai gaila, tačiau nešioti šių gražuoliukų negalėsiu. :(Pirkinys, kuriuo labai džiaugiuosi yra ši rankinė. Vienas dalykas, kuris gali nepatikti tai jos gan didelis dydis. Nešiojant ant peties ji atrodo per didelė, tačiau yra daug merginų mėgstančių labiau dideles bei itin talpias rankines. Kokybė superinė, o ir spalvų pasirinkimas geras, plius komplekte yra ale piniginė, kuri bent jau man tarnauja , kaip dėklas visokiausiems čekiams ir tt..


Po to , kai išpakavau ilgaalius bei pamačiau, kad dydis mažintas, pradėjau melstis , kad tik su šiais nebūčiau prisidirbusi. Ir mano didelei laimei, dydis atitiko. :) Neįsivaziduojat koks apėmė palengvėjimas. :) Bateliai nerealūs ir gyvai atrodo žymiai gražiau bei efektyviau.
Kinų puslapiuose aksesuarai labai pigūs. Jei pas mus padoraus laikrodžio nenusipirksi , tai pas juos už 5 dolerius rasi tikrai gerą ir puikiai atrodantį. Ta pati situacija su kūno papuošalais, kurie pas mus kainuoja kosminius pinigus už kažkokį gumos gabalėlį..Žodžiu dedu didelį like. :) Pabaigai labai šiltas pilkas megztinukas, kuris deja jau išparduotas. :) Kaip visuomet palieku nuorodas kur viską galima rasti. Pažadu, kai tik turėsiu daugiau laiko, padarysiu realias drabužių nuotraukas, nes kol kas tam laiko visai neturiu. :) 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą