Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. rugsėjo 18 d., pirmadienis

STILIUSBOX Grožio dėžutėKaip ir dauguma merginų, be galo mėgstu grožio dėžutes. Tiesa, labai dažnai man teko nusivilti pačiais produktais bei jų atspalviais, kadangi ,pripažinkime, tokios dėžutės nėra parenkamos individualiai ir neretai tiesiog nepatenkina nei mūsų poreikių nei lūkesčių. Labai daug gamintojų atkreipė dėmesį į šį vartotojo nepasitenkinimą, todėl neužilgo atsirado ir taip reikalingos personalizuotos grožio dėžutės, kurios pasiteisino su kaupu. Šiandien noriu jums pristatyti dar vieną nuostabią grožio dėžutę, kurios turinys kalba pats už save.


Stiliusbox dėžutė, tai indivualiai Jums sukuriama grožio dėžutė. Atlikus testą, grožio specialistai parinks Jums tinkamiausias kosmetikos priemones pagal Jūsų odos tipą bei veido bruožus. Stiliusbox dėžutėje rasite priemonių, kurių vertė bus didesnė nei 50€, tačiau už dėžutė Jus mokėsite tik 29€. Taip pat stiliusbox grožio dėžutę galite prenumeruoti bei džiaugtis naujomis individualiai parinktomis grožio priemonėmis kas mėnesį.


Miela, jauki, mergaitiškai romantiška, rožinė grožio dėžutė. Būtent taip ją galėčiau apibūdinti iš pirmo žvilgsnio. Nuo pat pradžių žinojau, kad ši grožio dėžutė bus itin vykusi ne tik dėl to, kad visas jos turinys yra parenkamas individualiai, bet ir dėl to faktoriaus, kad kosmetika , kurią rasime jos viduje yra būtent - PAESE. Šį gamintoją jau spėjau pamilti ir net pasakojau jums apie mano favoritą - hialurono serumą, kurį naudoju kiekvieną kartą atliekant makiažą. Grįžtant prie pačios dėžutės turinio, esu patenkinta visų 100 procentų. Tai būna itin retai, nes dažniausiai mėgstu prisikabinti nagrinėjant skirtingas grožio dėžutes. Šį kartą buvau tikra, kad gausiu hialurono serumą, maskuoklį, kreminę pudrą bei lūpų dažus. Fiasko galėjo ištikti ties lūpų blizgesiu bei kitų makiažo produktų atspalviais. Mano nuostabai, gavau nerealaus persiko/nude atspalvio lūpų blizgesį (būtent tokie atspalviai yra mano mėgstamiausi, nes visiškai nemėgstu ryškių rožinių ar tamsių bordinių) bei produktus idealiai tinkančius pagal spalvinę gamą mano odai. Dėl to, kad antra kartą gausiu hialurono serumą tikrai nenuliūdau, nes šis produktas be galo einamas ir pasibaigia ganėtinai greitai, todėl jo atsargos visuomet reikalingos. Mano krepšelį papildė kreminė pudra Lush satin, kuri praturtinta vitaminų kompleksu, idealiai tinkančiu suglebusiai, papilkėjusiai, stangrumą praradusiai, pavargusiai, brandžiai odai. Ji suteikia odai išskirtinio drėkinimo, skaistumo bei elastingumo. Ši pudra yra praturtinta vitaminais A, C, E, B, mineraliniais mikroelementais, kurie puoselėja odą bei padaro ją lygesnę, taip pat yra prisotinta bioelementais, kurie aktyviai reguliuoja odos riebalų išsiskyrimą, skatina kolageno ir hialurono rūgšties sintezę odoje. Dar vienas be galo išgirtas produktas iš PAESE - šviesinantis maskuolis. Iš kitų jis išsiskiria itin patogiu bei švelniu šepetėliu bei geru maskavimu. Na ir galiausiai, lūpų blizgesys nr 420, kuris labai skaniai kvepia, nelipina lūpų, nuostabiai drėkina bei lūpoms suteikia švelnumo ir lengvo spindesio. Perkant atskirai, visi šie produktai man kainuotų virš 50 eurų, tuo tarpu dėžutė apsiėjo tik 29 eurus. Turbūt net nereikia sakyti, kad taupumo dėlei nuostabus pasiūlymas ir pirkti tokia dėžutę vienareikšmiškai apsimoka. :) 

Jei ir tu užsimanysi šios dėžutės, ją rasi čia: https://stiliusbox.lt/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą