Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. spalio 19 d., ketvirtadienis

Lietuvos Kvapas. Barbora. Karalystė


Mano ištikimiausios skaitytojos tikrai pamena, kad praeitais metais pasakojau jums apie Lietuvos kvapą. Tai buvo kvepalai sukurti Galimard parfumerijos. Parfumerai atrinko charakteringus Lietuvai kvapus ir sudėjo juos į kvapų akordus. Taip gimė Lietuvai dedikuoti kvepalai, kuriuos galima naudoti kūno, drabužių kvėpinimui, baldams, užuolaidoms ar kitoms interjero detalėms. Šiais metais Lietuvos kvapas yra visiškai atsinaujinęs. Pasikeitė ne tik kvepalų įpakavimas, bet ir atsirado naujienų, tarp kurių žvakės, kvapai namams bei nauji aromatai didikuoti net pačiai Barborai Radvilaitei bei Karalystei.

Visų pirma, norint išsirinkti kvapą, kuris patiks jūsų uoslei, reikia aptarti kiekvienos kolekcijos kvapų natas. Lietuvos kvape vyrauja Bergamotės, imbiero, lauko gėlių, aviečių, raudonų uogų ir greipfruto aromatą papildo jausminga, šilta ir švelni pakalnutės, alyvos bei rožės puokštė. Galop suskamba ambros, medžio samanų, kedro, santalmedžio, pačiulio, muskuso ir medžio dūmo akordai. Tai subtilus, pakylėjantis, gilus, charakteringas kvapas, sklidinas gyvenimo intensyvumo ir džiaugsmo.


Karalienės ir didžiosios kunigaikštienės įkvėptas aromatas pirmiausia prabyla giliu ir jausmingu rožės, jazmino, ambros, muskuso ir avietės akordu. Čia pat jaukiai ir minkštai skleidžiasi santalmedis, vanilė ir pačiulis, geidulingai atsiliepia kedras, snaputis, vetiveris ir gvazdikėlis. Tai poetiškas, sodrus, svaiginantis aromatas, užburiantis ir sukeliantis malonią priklausomybę.Kvapas pasitinka didingu kipariso ir švelniai salstelėjusių rožių, jazminų, švitrūno bei cinamono akordu. Puošnumo ir prabangos jam suteikia į gotikinių katedrų kupolus kylantys smilkalų dūmai, apie galią ir valdžią byloja agarmedis ir kedras. Galiausiai visą kompoziciją užbaigia iškalbingos muskuso, ambros, vanilės bei gauruotojo švitrūno natos. Iškilmingas, prabangus, supintas iš karo ir taikos, tikras karališkų paslapčių kvapas.


Kadangi Lietuvos kvapas man jau pažįstamas, rinkausi tarp Barboros bei Karalystės. Namuose žvakių turiu labai daug, todėl buvo pats laikas papildyti kolekciją namų kvapu. Po ilgų dvejonių, apsistojau ties kvapu Karalystė.  Kvapas gan gaivus, kiek vyriškas, tačiau puikiai tinkamas namų kvėpinimui. Be galo noriu pagirti kūrėjus už nuostabius kvapų dizainus. Tiek įpakavimai, tiek pakuotės, ištobulintos iki maksimumo. Namų kvapų indas stiklinis, ganėtinai sunkus bei masyvus. Lazdelės padarytos iš specialaus pluošto , todėl jų nereikia vartyti. Kvapo stiprumą galima reguliuoti keičiant merkiamų lazdelių kiekį na, o pačio produkto turėtų užtekti 3 mėnesiams. Metalinio dizaino žvakė taip pat atrodo įspūdingai bei prabangiai, todėl išsirinkti tikrai sunku. Atsinaujinęs produktų įvaizdis man patinka žymiai labiau nei ankstesnis. Viskas atrodo labai harmoningai bei kiek paslaptingai. Šios naujienos gali būti puikia dovana pasiilgusiems Lietuvos, mūsų šalies istorijos mylėtojams ar brangiems žmonėms, kuriems norime padovanoti dalelę Lietuvos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą