Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. spalio 5 d., ketvirtadienis

MAYBELLINE NEW YORK Instant Age Rewind paakių maskuoklis


Žinot, apie šį maskuoklį jau sklando legendos. Tos, kurios jau spėjo jį išbandyti giria bei liaupsina, o tos, kurios dar jo neišbandė, spėlioja ar jis tikrai yra toks neapsakomai geras. Blogere būti iš ties gera, nes turi galimybę pati pirmoji išbandyti ką tik rinkoje pasirodžiusius produktus ir , žinoma, pasidalinti savo įžvalgomis su jumis. Aš apie šį maskuoklį girdėjau tiek daug pagyrų, kad man pradėjo atrodyti, jog šis produktas turi būti kažkuo stebuklingai kitoks. Tačiau kaip yra iš tikrųjų, sužinosite perskaitę mano apžvalgą.

Koncentruotas maskuoklis su ypač tikslia kempinėle, akimirksniu paslepiantis tamsius paakius ir raukšleles. Instant Age Rewind maskuoklio formulė yra su goji uogomis, pasižyminčiomis senėjimą lėtinančiomis savybėmis, ir haloksilu, kuris padeda kovoti su odos atspalvio pakitimais ir suteikia odai stangrumo. Naudoti šiuo maskuokliu itin paprasta - pasuk maskuoklio kojelę rodyklėmis pažymėta kryptimi, kad ant kempinėlės atsirastų šiek tiek formulės, kempinėle užtepk maskuoklio ant paakių odos ir išsklaidyk į išorę nukreiptais potėpiais, kad veido oda labiau švytėtų, maskuoklio užtepk ir ties vidiniais akių kampučiais, skruostais, antakių linkiu ir nosies centru. Rezultatas – paslėpti tamsūs paakiai bei raukšlelės, skaistesnė ir žvalesnė oda aplink akis.


Kad tinkamai įvertintumėte mano pastebėjimus, noriu pabrėžti, kad man patinka tik labai gerai maskuojantys maskuokliai su ganėtinai tiršta konsistencija. Kodėl? Būtent tokie maskuokliai, kaip Mac, Catrice ir tt geba tobulai maskuoti bei paslėpti bet kokius patamsėjusius paakius bei kitus netobulumus. Maskuokliai lengvos konsistencijos nesugeba taip gerai užmaskuoti veido odos trūkumų, todėl yra labiau rekomenduojami odai , neturinčiai itin didelių defektų. MAYBELLINE NEW YORK Instant Age Rewind yra būtent toks. Šis maskuoklis pasižymi itin švelnia kempinėle, kuria iš tiesų patogu aplikuoti produktą nepaliekant jokių dryžių (padengus produktą kempinėle viską išsklaidau beautyblenderiu). Iš kitos pusės, kempinėlės negalima nei nuplauti nei kažkaip dezinfekuoti, todėl tokia priemonė nėra itin higieniška. Kalbant apie maskavimą, jis yra labiau lengvas/vidutinis. Konsistencija labai lengva, todėl nesubėga į raukšlytes. Vis dėl to , jei tinkamai neužfiksuosite produkto ar jo padauginsite, į raukšlytes produktas visgi subėgs. Šis maskuoklis yra idealus variantas jei nenorite savo odos užkrauti sunkiais produktais, atrodo natūraliai bei beveik nesijaučia ant odos. Gamintojas siūlo du atspalvius tarp kurių yra light bei nude. Nude yra labai tamsus bei oranžinis. Jei jūsų oda įdegusi, o paakiai tamsūs, tikrai siūlau rinktis būtent šį atspalvį, nes mėlynumus kuo puikiausiai neutralizuoja oranžinė spalva. Jei esate šviesiaodė, light pats tas. Aš naudoju light nors neesu labai jau balta. :) Taigi, šis maskuoklis netapo mano pačiu mėgstamiausiu maskuokliu, kurį naudočiau norint itin gerai užmaskuoti netobulumus, tačiau kiekvienai dienai , tikrai tinkamas ir rekomenduojamas. :) 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą