Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. spalio 24 d., antradienis

PANDORA Ruduo / Žiema


Sveikos, mielosios. Turbūt pastebėjote, kad buvau gan ilgam dingusi iš renginių akiračio. Viskas dėl to, kad nutariau visą save atiduoti motinystei bei gimusiam mažyliui. Dabar mes jau kiek paaugome (mums jau net rys mėnesiai), todėl kartais galiu trumpam atitrūkti bei , kaip ir anksčiau, pasižmonėti. Šį kartą skubėjau į be galo mylimo prekės ženklo naujienų pristatymą. Pandora turi stebuklingą gebėjimą net rudenį sukurti tokią jaukią bei šiltą atmosferą lyg tai būtų Kalėdų išvakarės su artimais bičiuliais, pašnekesiais bei mielomis dovanomis. Esu sužavėta naujos kolekcijos pristatymų, pateikimu, papuošalų išskirtinumu bei dėmesiu kiekvienai detalei. Tad, nieko nelaukus, dalinuosi naujos kolekcijos atgarsiais bei nuostabaus vakaro akimirkomis. 


PANDORA - ne tik apyrankės , tai - gyvenimo istorija, kurią kuriame patys tiek gyvenime, tiek ant savo riešo. Iš ties nuostabu, kad Pandora suteikia galimybę kiekvienai moteriai išsiskirti bei sukurti savo istoriją tiesiog ant savo riešo. PANDORA papuošalai parduodami daugiau nei 100 šalių šešiuose žemynuose maždaug 9300 prekybos vietose, įskaitant daugiau nei 1800 koncepcinių parduotuvių. PANDORA buvo įkurta 1982 metais, o 2000 metais pristatyta plačiajai visuomenei. Per tiek metų PANDORA misija nepasikeitė bei išliko tokia pati - pasiūlyti moterims aukštos kokybės, modernius bei originalius juvelyrinius gaminius už prieinamą kainą, siekiant išreikšti kiekvienos moters individualumą. 


Vykdama į renginį tikrai tikėjausi kažko neįprasto bei originalaus. Dažniausiai naujų kolekcijų pristatymuose galima tikėtis išvysti power point paruoštą prezentaciją bei išgirsti iškaltus tekstus, tačiau ne šį kartą. Atmosfera iš karto bylojo apie tai, kad vakaras bus iš ties puikus bei išskirtinis. Jokių perdėtų oficialumų, tik jaukus bei malonus pokalbis už stalo.Skaitydama meniu, tikrai nesitikėjau, kad papuošalai mums bus pateikti taip originaliai. Įsivaizduokite, jūs tikitės kulinarinių šedevrų, o po dangčiu atkeliauja tviskantys papuošalai. Tiesa, patiekalus, mes vis dėlto ragavome. Trys skirtingi pateikimai, trys skirtingos papuošalų variacijos. Iš tiesų, buvo be galo įdomi ta pirminė emocija atidarius dangtį, kuomet pamatai koks grožis atiteko būtent tau , juk visos renginyje dalyvavusios viešnios, gavo absoliučiai skirtingus juvelyrinius dirbinius.


Rudens kolekcijoje vyrauja tobula simetrija bei geometrija. Didelis pasirinkimas ašaros formos papuošalų bei šviestuvų įkvėptų sidabro raštų. Turimi sidabriniai PANDORA auskarai, nusagstyti net 148 spindinčiais akmenėliais pabrėžia atvirą papuošalo formą.


Žiemos kolekcija pasirodys jau Lapkričio 3 dieną. Ši kolekcija įkvėpta spindinčių žvaigždynų,kosmoso ar net orbitų. Itin šaltų žiemos vakarų, traškančio ledo, magiškų snaigių ar net kristalizuotų varveklių. Visa kolekcija itin plati. Joje susipina žiemos šaltis bei prabangus spindesys.


Šventėms ruoštis niekada nėra anksti. Jei dar nežinote kuo nustebinti savo artimą žmogų, užsukę į Pandora, tikrai rasite tinkamą papuošalą, atitinkantį šventę ar gyvenimo įvykį. Aš dėkoju organizatoriams už nuostabų vakarą, o jums, mielosios, dar būtinai parodysiu detaliau visas Kalėdines naujienas. 


http://www.pandora.net/lt-lt

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą