Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. spalio 14 d., šeštadienis

Serumas veidui "Razalija" su hialurono rūgštimi bei Stangrinamasis serumas veidui "Razalija" su hialurono rūgštimi bei aktyviosiomis medžiagomis iš vaistinės - Valerijonas


Apie mano meilę hialurono serumams jūs jau žinote. Pasibaigus vienam produktai, dažnai negrįžtu prie jo vien tam, kad galėčiau išbandyti kitų gamintojų siūlomus variantus. Šį kartą naujovių nusprendžiau paieškoti natūralios kosmetikos akiratyje, kadangi būtent natūralios kosmetikos gamintojai, neretai, praturtina šiuos serumus ir papildomais, mūsų odai naudingais ingredientais. 

Prisipažinsiu, apie Valerijono vaistinę sužinojau atsitiktinai. Iki tol, ji man nebuvo žinoma, ne tik kaip vaistinė, bet ir kaip natūralios kosmetikos gamintoja. Manau taip atsitiko todėl, kad vaistinė įsikūrusi Šiauliuose. :) Galiu garantuoti, kad jei ši vaistinė būtų buvusi Vilniuje, apie ją tikrai būčiau žinojusi. Savo veido odos priežiūrai naudoju labai įvairių gamintojų produktus, tiesiog atsirenku geriausius išbandytus produktus ir taip susirenka eilė skirtingų gamintojų produkcijos. Žmonės vis dažniau skaito kosmetikos produktų etiketes, jas analizuoja ir renkasi natūralesnes medžiagas, todėl ir aš , tarp gausos kosmetikos, būtinai pasilieku kažką natūralesnio. Taip ir susigundžiau išbandyti du serumus iš Valerijono vaistinės. Iš tiesų turiu šiokį tokį pastebėjimą bei patarimą. Jei natūralios kosmetikos gamintojai pradėtų naudoti kiek labiau prabangesnius buteliukus bei įpakavimus, pirkėjų padaugėtų dvigubai. Nors aš neesu gražių dėžučių bei garsių vardų vergę, tačiau , prisipažinkime, ant kosmetinio staliuko norisi turėti patrauklų daiktą. Serumų Razalija buteliukai - standartiniai, stiklinis buteliukas su pipete. Abu serumai man net labai patiko, tačiau nelabai pastebėjau tarp jų skirtumo apart sudedamųjų dalių. Abu gerai stangrina, patempia odą, suteikia drėgmės bei lygios odos efektą. Tiesa, po serumų nepamirškite naudoti ir kremą, kadangi tai nėra baigtinė odos priežiūros priemonė. Abu produktai beveik neturi kvapo , greitai susigeria bei kainuoja iki 15 eurų. Tikrai rekomenduoju.:)

1 komentaras:

  1. Esu natūralios kosmetikos fanatikė ir stangrinamąjį serumą Razalija ne tik mėginau, bet ir į s i m y l ė j a u. tad be jo - nė dienos ;) džiugu, kad gamintojai pradeda kurti kokybiškus kosmetikos produktus, nes šio serumo sudėtis tikrai super.

    AtsakytiPanaikinti