Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. spalio 31 d., antradienis

Töpfer produktai vaikams


Sveikos, mamytės. Šiandien noriu pasidalinti su jumis viena rekomendacija, kuri susijusi būtent su vaikiška kosmetika. Jei savo odos priežiūrai renkuosi ir natūralią kosmetiką, ir ne itin, vaikui tokius produktus atsirenku itin kruopščiai. Kai susilaukiau vaikelio, iš karto iš sąrašo išbraukiau tokį gamintoją, kaip Johnson's baby. Kodėl? Panagrinėkite sudėtį. Ji, švelniai tariant - baisi. Dėka livinn parduotuvės, atradau nuostabų gamintoją -  Töpfer, kuris pasižymi natūralumu bei ekologiškumu.

Vokietijos įmonė „Töpfer“ kūdikių ir vaikų kosmetiką su kviečių sėlenomis gamina jau nuo 1936 metų. Šio gamintojo istorija prasidėjo nuo, rodos, paprasčiausio produkto – kviečių sėlenų voniai, kurių visai pakanka išmaudyti kūdikį vonelėje. Tačiau paaiškėjo, kad ši kompanija ne veltui pasirinko, atrodytų, paprastą kviečio grūdo dalelę. Sėlenos pasižymi unikalia savybe natūraliai sutraukti odos nešvarumus ir yra lengvai nuplaunamos ar kitaip pašalinamos. Kviečių sėlenose yra:

- arabinoksilano, kuris drėkina ir stiprina odą, sulaiko joje drėgmę, apsaugo nuo laisvųjų radikalų;

- antioksidantai vitaminai E, C ir karotinoidai apsaugo nuo laisvųjų radikalų;

- ferulo rūgūtis yra fitonutrientas ir stiprus antioksidantas, apsaugantis odą.


Produktas dešimtmečiais buvo ypač gerai vertinamas akušerių ir pediatrų, o ir šiandien šis vertinimas nepakito – pakito tik prausiklio dėžutė. Sulaukus tokios sėkmės, kviečių sėlenų pagrindu „Töpfer“ sukūrė visą kosmetikos kūdikiams, vaikams ir besilaukiančioms liniją su vertingais alyvuogių, simondsijų, migdolų, baltųjų putonių ir kitokiais aliejais. Tokia kosmetika teigiamai veikia ir jautrią, sudirgintą odą.


Iš savo pusės noriu rekomenduoti jums tris produktus, kuriuos sėkmingai naudojam bei tikrai rekomenduojam. Pirmiausiai pagirsiu Aliejų mišinį kūdikiams. „Töpfer“ aliejų mišinys kūdikiams ir vaikams – tai rinktinių aukštos kokybės simondsijų, alyvuogių, migdolų, saulėgrąžų ir baltųjų putonių aliejų mišinys su ekologiškais kviečių sėlenų bei medetkų ekstraktais – minkština odą, suteikia jai elastingumo ir aktyvina natūralias odos funkcijas. Turbūt kiekvienam naujagimiui atsiranda luobelė. Šio aliejaus pagalba mes panaikinome luobelę iš pirmo karto. Viskas ko reikia gerai sušlapinti galvelę, užtepti riebiai aliejaus, uždėti maišelio atraižėlę bei palaikyti kelias valandas prieš maudynes. Po kelių valandų viską nuimti bei vaikiškomis šukomis viską pašukuoti bei išplauti. Apart šio panaudojimo būdo, šis aliejų mišinys puikiai tinkamas masažams. Dar vienas būtinas dalykas - Apsauginis vystyklų kremas. „Töpfer“ apsauginis „vystyklų” kremas be vandens natūralių veikliųjų medžiagų pagalba saugo jautrią kūdikio odą vystyklų srityje nuo drėgmės. Nuramina paraudusią ir sudirgusią odą, tinka ir suaugusiems sudirgintai ar vietiškai labai sausai ir pleiskanojančiai odai tepti. Su cinku (15%), be jokių aromatinių medžiagų. Vėlgi, grįžkime prie to , kad produktas puikios sudėties. Kiek teko domėtis, visokie kremai nesaugios sudėties gali ateityje sukelti tiek berniukams, tiek mergaitėms, labai negerų padarinių (kalbant apie lytinius organus), todėl negalvoti, kad mažąsias šiknutes galite terlioti bet kuo. :) Kremas iš tiesų padeda išvengti paraudimų, todėl kol kas mes dar nežinome ką  reiškia išraudęs užpakaliukas. :) Na ir pabaigai, Šampūnas ir prausiklis kūdikiams ir vaikams su ekologiškomis sėlenomis. Šis prausiklis tinkamas prausti tiek kūno odą, tiek plaukučius. Labai universali bei gera priemonė jautriai odelei.

Visus minėtus produktus rasite https://www.livinn.lt/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą