Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. spalio 23 d., pirmadienis

VICHY SLOW AGE Veido bei paakių kremo apžvalga


Sulėtinti senėjimo procesus svajoja turbūt kiekviena moteris. Tyrimais įrodyta, kad genetinės priežastys lemia tik 20% visų senėjimo požymių, likusius 80% lemia aplinka, kurioje mes gyvename, gyvenimo būdas, maistas ir tt, todėl mielos, moterys, nenurašykite viską genams, jūs esate pačios atsakingos už savo savijautą, odos būklę bei kuo ilgesnį jaunystės išsaugojimą, tereikia suimti save į rankas, naudoti tam tinkamas pagalbines priemones, kurios prisidės bei pagreitins šiuos procesus. Šiandien kalbame apie VICHY SLOW AGE produktus, kurie padeda koreguoti jau esančius senėjimo požymius ir sulėtinti naujų senėjimo požymių atsiradimą.
„Vichy“ laboratorijos tyrinėjo aplinkos (UV spindulių, taršos), emocijų (streso, nuovargio) ir gyvenimo būdo poveikio fenomeną. Šie tyrimai leido sukurti kasdienį veido kremą, kuris veikia matomus odos senėjimo požymius: raukšles, netolygią odos spalvą, stangrumo sumažėjimą. Formulė su SPF 30 padeda kovoti su pigmentinių dėmių atsiradimu, koreguoja raukšles, netolygią odos spalvą ir stangrumo sumažėjimą. Sukurta naudojant antioksidacinį baikaliną, iš probiotikų išgaunamą Bifidus, LHA, vitaminą Cg, UVB/UVA, taip pat ilgųjų UVA spindulių filtrus, mineralizuojantį terminį „Vichy“ vandenį, hialurono rūgštį ir gliceriną. Rezultatas: akimirksniu oda atrodo labiau sudrėkinta, apsaugota ir sustiprėjusi; diena po dienos, atsiskleidžia natūralus ir sveikas odos švytėjimas.Prisipažinsiu, išvydusi šią VICHY naujieną, be galo norėjau ją išbandyti. Mano norai išsipildė, todėl, po gan ilgų testavimų, jau esu susidariusi pilną nuomonę apie šį produktą. Kaip matote, vizualus vaizdas iš ties puikus. Produktų įpakavimai estetiški bei gaivūs, patys buteliukai itin sunkūs, pagaminti iš stiklo, todėl patvarūs bei kokybiški. Iš pradžių norėčiau aptarti kremą, kuris skirtas normaliai, sausai ar net jautriai odai. Šis kremas pasižymi kiek rusva spalva, gaiviu kvapu bei lengva konsistencija. Negaliu pasakyti, kad kremas labai sunkus, kaip tik , ganėtinai lengvas bei greitai įsigeriantis. Produktas akimirksniu sudrėkina odą, iš karto juntamas akivaizdus palengvėjimas, dingsta bet koks tempimo pojūtis ar sausumas. Labai akivaizdžių pokyčių naudojant šį produktą raukšlių profilaktikai nepastebėjau, tiesa, kremas suteikia odai putlumo, kas vizualiai atjaunina odą. Dar vienas didžiulis šio kremo pliusas - aukštas SPF. Nors vasara pasibaigė, tačiau saulė niekur nedingo, kaip ir žalingas jos poveikis, todėl apsauga nuo saulės rudenį bei žiemą, tokia pats svarbi bei būtina. 


Paakių oda yra ypač jautri ir pažeidžiama, aplinkos faktoriai ją veikia žymiai labiau. Turimas paakių kremas taip pat gerai drėkina, kaip ir veido kremas. Puikiai žinome, kad kuo daugiau drėkinsime odą, tuo mažesnė tikimybė atsirasti gilioms raukšlėms. Visi mes turime pavienių mažyčių raukšlyčių, kurias anksti pastebėjus galima atsikratyti be dideli vargo. Tad, jei jūsų paakių zonoje yra neženklių raukšlių, ši priemonė padės joms atsistatyti bei negilėti. Dėka to, kad kremas gerai drėkina, mažėja suglebimai, paakių oda atrodo labiau elastinga , tuo pačiu ir jaunesnė. Taip pat pastebėjau, kad kremas geba šviesinti patamsėjusius paakius. Produktas hipoalerginis, be parabenų bei kvapiklių, tinkamas net jautrioms akims. 

Apibendrinus, esu patenkinta išbandytais produktais. Gilių raukšlių nepanaikins, tačiau gerai sudrėkins, suteiks odai putlumo, oda taps labiau elastinga, o jos išvaizda akivaizdžiai geresnė. Ar produktai gali sulėtinti senėjimo procesus? Manau, kad gali. :) 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą