Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. lapkričio 29 d., trečiadienis

MAYBELLINE ir L'OREAL NAUJIENOS. Superstay 24h full coveredge makiažo pagrindas ir kompaktinė pudra | Instant Age Rewind maskuoklis | True Match The One maskuoklis | True Match Minerals sausas mineralinis makiažo pagrindas


Mano testuojamų produktų krepšelyje prisirinko labai daug Maybelline bei L'oreal naujienų apie kurias jums dar nebuvau pasakojusi. Vien skystų pudrų šeši vienetai...Vieni produktai tapo mano atradimais, kitus dar reikėtų patobulinti, todėl kviečiu ir jus susipažinti su mano favoritais, kurie gal būt ir jums taps naujaisiais - must have. Žiūrime atspalvius bei pildome norų krepšelį.


03 True Ivory, 05 Light Beige , 10 Ivory, 21 Nude Beige, 30 Sand , 40 Fawn

Pastebėjau tokią tendenciją, kad jei iš produkto nesitiki daug , jis ima ir pasiteisina. Taip įvyko ir šį kartą. Visų pirma, tai yra labai labai matinis makiažo pagrindas, kuris itin gerai maskuoja bei puikiai išsilaiko visą dieną. Kaip aš pavargau nuo gamintojų pažadų, kurių jie itin dažnai neįvykdo, tačiau šį kartą, kompanija pasidarbavo išsijuosę ir pristatė tikrai nuostabų gaminį išsilaikantį super ilgai. Kadangi produktas suteikia itin gerą matinį efektą, jis nėra tinkamas sausiaodėms bei odai turinčiai šerpetojimų. Atspalvių pasirinkimas taip pat platus, rasime 6 galimus atspalvių variantus. Dažnai itin šviesios odos savininkės skundžiasi, kad negali rasti sau tinkamo atspalvio, tačiau šiuo atveju tokios problemos neturėtų iškilti, kadangi pati šviesiausia spalvytė net labai labai šviesi. Prieš aplinkuojant šį produktą , kiekvieną kartą gerai sudrėkinkite odą kremu ar serumu, tik tuomet denkite pudrą.  Dienai  , sakyčiau, kiek per sunki (visgi ant odos ji neatrodo labai natūraliai), tačiau vakariniam  makiažui - superinė.



Kad tinkamai įvertintumėte mano pastebėjimus, noriu pabrėžti, kad man patinka tik labai gerai maskuojantys maskuokliai su ganėtinai tiršta konsistencija. Kodėl? Būtent tokie maskuokliai, kaip Mac geba tobulai maskuoti bei paslėpti bet kokius patamsėjusius paakius bei kitus netobulumus. Maskuokliai lengvos konsistencijos nesugeba taip gerai užmaskuoti veido odos trūkumų, todėl yra labiau rekomenduojami odai , neturinčiai itin didelių defektų. MAYBELLINE NEW YORK Instant Age Rewind yra būtent toks. Šis maskuoklis pasižymi itin švelnia kempinėle, kuria iš tiesų patogu aplikuoti produktą nepaliekant jokių dryžių (padengus produktą kempinėle viską išsklaidau beautyblenderiu). Iš kitos pusės, kempinėlės negalima nei nuplauti nei kažkaip dezinfekuoti, todėl tokia priemonė nėra itin higieniška. Kalbant apie maskavimą, jis yra labiau lengvas/vidutinis. Konsistencija labai lengva, todėl nesubėga į raukšlytes. Vis dėl to , jei tinkamai neužfiksuosite produkto ar jo padauginsite, į raukšlytes produktas visgi subėgs. Šis maskuoklis yra idealus variantas jei nenorite savo odos užkrauti sunkiais produktais, atrodo natūraliai bei beveik nesijaučia ant odos. Gamintojas siūlo du atspalvius tarp kurių yra light bei nude. Nude yra labai tamsus bei oranžinis. Jei jūsų oda įdegusi, o paakiai tamsūs, tikrai siūlau rinktis būtent šį atspalvį, nes mėlynumus kuo puikiausiai neutralizuoja oranžinė spalva. Jei esate šviesiaodė, light pats tas.



Šiuos maskuoklius naudoju žymiai dažniau nei Instant Age Rewind ir turbūt to priežastis yra - tobulas plokščias šepetėlis, gan skysta bei lengvai pasidengianti konsistencija, vidutinis maskavimas bei patogesnis aplikavimo būdas. Vienintelis dalykas , kuris man nelabai patinka - aiškiai juntamas alkoholio kvapas, kuris gali erzinti jautrias akis. 


Superstay 24h full coveredge kompaktinės pudros paliko taip pat labai neblogą įspūdį, kadangi gerai išlaiko matiškumą, ant veido atrodo ganėtinai natūraliai, yra patogus veidrodėlis, minkšta kempinėlė bei platus atspalvių pasirinkimas. Vienintelis dalykas, kuris bent jau man krito į akis, produkto savybė trupėti. 


Jei yra galimybė, visuomet rekomenduoju rinktis mineralines sausas pudras. Būtent šios pudros yra draugiškos odai, nėra tokios agresyvios , kaip įprastos. Jas patariama naudoti net merginoms turinčioms aknę ar kitų odos problemų. L'oreal sausas mineralinis pagrindas turi net 10 mineralų, kas yra tikrai nemažai. Nors gamintojas siūlo naudoti šį produktą kaip sausą makiažo pagrindą, aš jį naudoju makiažui užtvirtinti vietoj sausos birios pudros. Kodėl? Man nepakanka maskavimo, todėl radau kitą būta kur man šis produktas pasiteisino 100 procentų labiau. Atspalvių pasirinkimas pakankamas, tačiau aš renkuosi baltą variantą, kuris yra neutralios/ permatomos spalvos. Daug kas bijosi naudoti šią spalvą, kadangi jei padauginsite efektas bus liūdinantis, todėl jei nemokate dozuoti tokių produktų, verčiau rinkitės variantą su atspalviu. Mineralinis makiažo pagrindas gerai sugeria drėgmės perteklių ant odos bei ilgiau išlaiko matiškumą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą