Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. lapkričio 8 d., trečiadienis

Invisibobble plaukų gumytėsNežinau, kaip pas jus, bet man mus namuose mistiškai dingsta kojinės skalbimo mašinoje ir plaukų gumytės... Pamenu buvau nusipirkusi apie 50 paprastų gumyčių, kurios vos per pusę metų sugebėjo dingti. Situacija kiek pasikeitė, kai atsirado invisibobble.  Jas labiau saugau, neišmėtau po visus kampus, o reikalui esant, nešioju ant riešo. Taip jos mažiau pasimeta, nes tarnauja ir kaip aksesuaras. Rodau jums, mano manymu, pačius gražiausius invisibobble variantus.

Nepaprasto rezultato esmė slypi ypatingoje šių gumyčių plaukams Invisibobble formoje, kuri primena telefoninį laidą. Invisibobble pagalba rišant plaukus į uodegą, plaukų spaudimas nėra tolygus ir skirtingai pasiskirsto per visą ilgį; tuo tarpu kai standartinės plaukų gumytės visada palieka ryškią žymą dėl vienodo plaukų spaudimo. Tvirto, netolygaus, nors ir nedidelio spaudimo dėka Invisibobble „gumyčių“ pagalba plaukus tvirtai surišite į uodegą ir plaukams teks kur kas mažesnis spaudimas, nei rišant plaukus įprasta plaukų gumyte.

Leidžia išvengti galvos skausmų: Kaip žinia, viena dažniausių moterų problemų susijusių su plaukų rišimu standartinių gumyčių pagalba yra galvos skausmai dėl tempimo. Dėl ypatingos savo formos invisibobble siūlo sprendimą, ne tik neįvelenčiam plaukų rišimui, bet ir galvos odos tempimo mažinimui.

Tausoja plaukus: Invisibobble gumytės ne tik nepalieka spaudimo žymių. Jos taip vertinamos už plaukų tausojimą. Be metalinių jungčių, kurios paprastai įtakoja plaukų rišimo kokybę įprastų gumyčių atvejais. Lituoto tipo jungtys čia visai nežymios, lygios, nekabina, nepeša ir nepridarys jokios žalos jūsų plaukams.

Visiems plaukų tipams: Tinka visiems plaukų tipams! Nesvarbu, ar plaukai garbanoti, tiesūs, stori ar ploni - gumytės invisibobble visada praktiškas sprendimas.

Apyrankės funkcija: Kai nerišate ja plaukų, rekomenduojame dėvėti kaip stilingą apyrankę.

Atsparumas vandeniui: invisibobble - tai stilingas aksesuaras beveik visoms progoms ir puikus sprendimas poilsiui paplūdimyje ar sportuojant. Nešlampantis, nesugeriantis drėgmės, puikiai dėvisi ir visada lengva nuimti!
Jau turbūt supratote, kad man nepatinka itin ryškios spalvos, todėl ir gumytes renkuosi tokių spalvų, kurios derės prie visko ir visur. Labai patiko naujas invisibobble Slim gumytės variantas, Luscious Lashes bei You're Golden. Spalvos labai geros, skiriasi gumyčių storis bei kietumas, todėl galiu pritaikyti skirtingiems šukuosenų poreikiams. Iš savo pusės galiu nuoširdžiai apsakyti, kad nėra geresnės gumytės jūsų plaukams nei invisibobble. :) Palieku kelis video, tam , kad suprastumėte, jog šių gumelių pagalba, galite pasidaryti labai daug šukuosenų, ne vien tik kuodą. :))
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą