Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. lapkričio 15 d., trečiadienis

PANDORA 2017 Žiemos papuošalų kolekcija
Pandoros renginys praėjo, o įspūdžiai liks ilgam. Kaip ir žadėjau, dalinuosi detalesne papuošalų informacija bei nuotraukomis. Oj kiek čia grožių....:))) Tikiuosi buvote geros ir Kalėdų Senelis išpildys jūsų pačius slapčiausius norus.:))ŽIEMOS VEIDAIŠIRDIES STILIUSIštirpinkite širdis su juvelyriniais dirbiniais, įkvėptais ledo kristalų motyvų.
GYVAS IR RYŠKUSSurenkite šventinį vakarėlį su nuostabiomis juvelyrikos spalvomis, atskleidžiančiomis skirtingus nušlifuotų akmenų veidus.

IKI MĖNULIO IR ATGALNepakartojamai sužibėkite su meniškais papuošalais, įkvėptais žvaigždžių ir tolimųjų galaktikų.

SIEK ŽVAIGŽDŽIŲ


Pažiūrėkite, koks gražus žvaigždėto dangaus atspindys gali atsirasti jūsų papuošalų dėžutėje.KALĖDŲ MAGIJA


Švęskite naujametinės šventes su linksmais ir šviesiais juvelyriniais dirbiniais, papuoštais šventiniais motyvais ir blizgančiomis detalėmis.


ŠVYTĖJIMAS ROŽĖJE


Pagyvinkite savo žiemos išvaizdą su PANDORA Rose kolekcija, mūsų unikalaus metalo mišinio grožybėmis.
Visa kolekcija atrodo itin šventiškai bei prabangiai. Iš tiesų, kiekvieną kartą užsukus į Pandora parduotuvę apsisuka galva nuo įvairovės bei spindesio, todėl pirkinius rekomenduoju apgalvoti namuose, atidaryti elektroninę parduotuvę bei pasižvalgyti, kad atėjus į parduotuvę nereikėtų gaišti nei laiko, nei dvejoti renkantis vieną ar kitą papuošalą. Be to, galėsite susiplanuoti savo biudžetą, juk kainos yra nurodytos puslapyje. Pandora puiki dovana kiekvienai moteriai ar merginai, kuri negali nepatikti. :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą