Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. gruodžio 4 d., pirmadienis

Kelioninis plaukų priežiūros priemonių rinkinys Marrakesh Travel Set


MARRAKESH - profesionali plaukų priežiūros linija, kurios produktus mėgsta daugybė vartotojų visame pasaulyje. Tai vienintelės tokios plaukų priežiūros priemonės su argano aliejumi ir kanapių sėklų aliejumi, sukurtos stiprinti, apsaugoti ir suteiktų blizgesio Jūsų plaukams. Pagaliau man teko garbė išbandyti šias legendines priemones, kurios turi pasakiškus rytietiškus kvapus, išskirtines, plauką atstatančias bei glotninančias savybes. 


Turiu Travel Set rinkinį, kurį sudaro:

Maitinamasis kasdienio naudojimo šampūnas MARRAKESH NOURISH DAILY SHAMPOO. Švelniai išplauna ir maitina plaukus. Šampūno formulė sugalvota dar prieš atsirandant „co-wash“ plaukų plovimo būdui (kai plaukai plaunami naudojant kondicionierių). Nepakenkia natūraliam plaukų ir galvos odos pH balansui, neišsausina odos. Apsaugo dažytų plaukų spalvą, pasižymi teigiamu poveikiu galvos ir veido odai. Gryni augaliniai ekstraktai užtikrina tinkamą plaukų drėkinimą, palengvina jų iššukavimą ir garantuoja sveiką išvaizdą.

Drėkinamasis kasdienio naudojimo plaukų kondicionierius HYDRATE DAILY CONDITIONER. Plaukuose esantis proteinas, keratinas gali būti pažeidžiamas cheminio šukavimo ir dažymo metu. Plaukai taip pat gali išsausėti, tapti lengvai pažeidžiami ir trapūs, jei praleidžiate daug laiko saulėje ar naudojate netinkamus plaukų priežiūros produktus. Plaukams labai kenkia vandenyje esantis chloras. MARRAKESH HYDRATE plaukų kondicionierius sukurtas tam, kad padėtų kovoti su kasdien plaukams daroma žala ir apsaugotų juos. Priemonė, kurios sudėtyje yra arganų bei kanapių sėklų aliejų, plaukams reikalingų vitaminų ir ekstraktų, kondicionuoja plaukus ir užtikrina nepriekaištingą jų išvaizdą. MARRAKESH HYDRATE idealiai tinka sausiems plaukams.

Plaukų modeliavimo aliejukas MARRAKESH OIL. Šis plaukų formavimo aliejukas drėkina ir padeda suvaldyti sausus, pažeistus, garbanotus ir šiauštis linkusius plaukus. Suteikia plaukams žvilgesio. Kruopščiai atrinktos sudėtinės medžiagos, kartu su arganų ir kanapių sėklų aliejais, glotnina išsausėjusius plaukus ir suteikia garbanoms išraiškingą formą, neriebindami plaukų.


Viską apibendrinus bei įvertinus, visos minėtos priemonės tiks sausiems bei pažeistiems plaukams. Jų dėka, galėsite susitvarkyti net su itin nepaklusniais, pasišiaušusiais plaukais. Tai tobulas pasirinkimas storų bei vešlių plaukų savininkėms, kurioms plaukai ypatingai pučiasi bei yra itin nepaklusnūs. Dėka minėtų produktų, atgausite plaukų spindesį bei glotnumą, plaukai bus tinkamai sudrėkinti bei pamaitinti. Ne ką mažiau svarbu ir itin prabangus, rytietiškas priemonių kvapas, kuris negali nepatikti. Aplamai, visos MARRAKESH priemonės yra itin vertinamos daugumos merginų aplink visą pasaulį ir tai visai nenuostabu, kadangi pati, išbandžiusi šiuos produktus, supratau, ką reiškia kokybė.  Esmė tame, kad produktai iš tiesų ženkliai pagerina plaukų būklę, todėl ir yra vertinami visame pasaulyje. Labai rekomenduoju. :)

http://cascada.lt/Plauku-kosmetika/Kelioninis-plauku-prieziuros-priemoniu-rinkinys-Marrakesh-Travel-Set-MKTS003-rinkini-sudaro-sampunas-100-ml-kondicionierius-100-ml-aliejus-30-ml.html?listtype=search&searchparam=marrakesh

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą