Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. gruodžio 11 d., pirmadienis

MACADAMIA plaukų priežiūros priemonės. Plaukų aliejus, Atgaivinantis bei Plaukus drėkinantis šampūnas


Macadamia Professional, plaukų priežiūros priemonės su makadamijų aliejumi, skirtos visiems plaukų tipams. Jos sukurtos remiantis keliaujant po pasaulį padaryta įžvalga: visi plaukų tipai, nuo ploniausių iki smulkiai garbanotų, pasižymi unikaliais drėkinimo ir priežiūros poreikiais. Bandant atsižvelgti į šiuos poreikius, Macadamia Professional produktai pagaminti naudojant unikalų PRO OIL kompleksą, terapinių savybių turinčių makadamijų ir arganų aliejų mišinį, praturtintą Omega 7, 5, 3 ir riebalų rūgštimis, kurios giliai įsiskverbia, maitina ir atstato plaukus, nesikaupdamos ir neapsunkindamos jų. Šiandien aptarsime tris produktus, kurie gal būt patiks ir jums. 

Bent jau man kilo klausimas, ar tikrai produktai neapsunkina plauko bei kodėl taip yra. Taip yra todėl, kad makadamijų aliejuje yra daugiau Omega 7 negu bet kuriame kitame riešutų aliejuje. Omega 7 sudėtis labai panaši į natūraliai gaminamų žmogaus galvos odos riebalų, todėl šis aliejus labai gerai ir greitai įsigeria, maitindamas ir drėkindamas plaukus iš vidaus. Be to, Omega 7 riebalų rūgštys yra labai lengvos ir nesikaupia ant plaukų, todėl jos puikiai tinka visų tipų plaukams, tiek ploniems, tiek storiems ir šiurkštiems. Arganų aliejus yra praturtintas Omega 9, antioksidantais ir vitaminu E, kuris sustiprina plaukus, atstato pažeistus plaukus, suteikia žvilgesnio ir švelnumo sausiems, lengvai skilinėjantiems plaukams, sumažina nepageidaujamą vėlimąsi. Šių aliejų mišinys leidžia atgaivinti natūralią plaukų tekstūrą, suteikia plaukams sveikatos, žvilgesio, lankstumo, jie tampa lengviau formuojami ir šukuojami.


Kadangi mano plaukai yra gana ploni, man labai svarbu, kad plaukus atstatantys produktai jų neapsunkintų, kitu atveju, plaukai atrodo sulipę, prigludę ar net kiek riebaluoti. Kad išvengti ne itin švarių plaukų efekto, tokias, atstatančias plauką procedūras, darau savaitgaliais , kai nereikia niekur eiti. Tuomet prasideda.... šampūnai, kondicionieriai, kaukės bei aliejai. :) Kartais aliejukus ar kaukes palaikau net per naktį, tuomet efektas būna žymiai geresnis. Kalbant apie atstatomasis plaukų aliejų Macadamia Natural Oil, jį naudoju ir ant drėgnų, ir ant sausų plaukų, taip pat įmaišau jo į plaukų dažus , kadangi jis veikia kaip skatinamoji medžiaga, padedanti plaukams geriau absorbuoti medžiagas ir sustiprinantis jų poveikį bei ilgalaikį efektą. Dažant plaukus tokiu būdu jie labiau spindi bei žvilga, atrodo sveikesni , o atspalvis sodresnis. Macadamia Natural Oil aliejus greitai ir lengvai susigeria giliai į plauko vidų, neapsunkina plaukų, intensyviai drėkina, prisotina plaukus naudingomis medžiagomis. Naudojant šį aliejų, plaukai tampa švelnūs kaip šilkas, atrodo sveikai ir įgyja natūralią UV apsaugą nuo žalingų saulės spindulių. Naudojant šį aliejų atnaujinama išsausėjusių, lūžinėjančių plaukų struktūra, plaukai atgauna prarastą žvilgesį ir tampa daug lengviau kontroliuojami.Ypač drėkinamasis šampūnas sausiems, pažeistiems plaukams “Macadamia Ultra Rich Moisture Shampoo man yra kiek per sunkus. Jis labiau tinkamas  storiems, garbanotiems, pažeistiems bei labai sausiems plaukams. Kadangi mano tokie nėra, natūralu, kad produktas man netiko, tačiau storo plauko gražuolėms, jis bus nepakeičiamas. Žymiai labiau man tiko Atgaivinantis plaukus šampūnas “Macadamia Rejuvenating Shampoo”, Jis yra lengvesnis, neapsunkino plaukų. Pagrindinis produkto privalumas yra tas, kad jis atkuria vidinę plauko struktūrą, nes daugelis kosmetinių priemonių pamaitina tik plauko paviršių. Šiam produktui dedu didelį pliusą, tačiau naudoti kasdien jo nesirinkčiau, man pilnai užtenku vieno, dviejų kartų į savaitę.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą