Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. gruodžio 6 d., trečiadienis

Oriflame „Sublime Nature Tonka Bean“ kvepalai


Labai retai rašau kvepalų apžvalgas. Nors testavimui jų gaunu tikrai nemažai, visgi ne su visais aromatais pavyksta susidraugauti bei pamilti, be to, tai labai individualus dalykas. Vis dėlto, kartais pasitaiko tokie aromatai , nuo kurių alpsta visos merginos, aplinkiniai klausia kokie čia kvepalai, o pati negali nustoti jų uosčiusi. Būtent tokie yra naujieji Oriflame kvepalai. Įdomu? Viskas detaliau įraše.
Turbūt pastebėjote, kad Oriflame labai dažnai bendradarbiauja su garsiais parfumerais, būtent todėl jų kvepalai tapo kokybiškesni , o aromatai vis labiau pranokstantys lūkesčius. Minėtam aromatui gamintojas pasirinko žinomą parfumerijos meistrę - Nathalie Lorson.  Ji, kaip pagrindinę natą, kvepalams parinko legendinę tongapupę. Aštraus ir migloto dūminio skonio kvapioji tongapupė yra labai vertinama Prancūzijoje ne tik parfumerijoje, bet ir konditerijoje, ne tik dėl savo nepakartojamo kvapo, bet ir dėl puikios aromato fiksavimo savybės. 


Turbūt būtent dėl šio ingrediento, kvepalai gerai laikosi bei palaipsniui atsiskleidžia vis kitame amplua. Parfumerė N. Lorson naudojasi „Sublime CO2“ technologija. Tokiu būdu atskleidžiami nauji tongapupės vaisiaus aspektai, suteikiantys aromatui pačias turtingiausias natas. Šiuose kvepaluose itin jaučiasi saldi vanilė bei baltas muskatas. Dievinu visus kvepalus, kuriuose vyrauja būtent šios pagrindinės natos. Nepaisant to, kvapų puokštę papildo gėlių, juodųjų serbentų, gaivos natos, kurios kartu sukuria saldų bei gaivų aromatą. Ar tikėjausi, kad kvepalai bus tokie geri? Tikrai ne, tačiau vienareikšmiškai juos įsimylėjau ne tik aš, bet ir visi mano namiškiai bei draugės. Nuostabiai stiprus, intensyviai jausmingumu alsuojantis, saldus bei svaiginantis aromatas, kurį be galo rekomenduoju. Patikėkite, tikrai nepasigailėsite. :)


2 komentarai:

  1. Aš tiesiog dievinu tongapupės kvapą ir labai ieškojau kvepalų, kurie jį atskleistų. Šie kvepalai tikrai nuostabūs, aromatas svaiginantis, tik visiškai nesilaiko... Ryte pasipurškiu, o po poros valandų jau nė kvapo užuominos nebelikę.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Labai keista. Aš ryte pasipurškus vakare grįžtu dar kvepianti. :) Visas šalikas kvepia kvepalais. :) Gal jūs nepastebite pati kvapo?:)

    AtsakytiPanaikinti