Instagram: viktorija_andriukaitiene

2017 m. gruodžio 27 d., trečiadienis

TREATWELL didžiausia Europoje grožio paslaugų rezervavimo platforma
Sveikos, mielosios. Šiandien jums noriu papasakoti apie itin patogią internetinę platformą, grožio paslaugų rezervavimo sistemą “Treatweel”. Papasakosiu jums apie šio puslapio privalumus bei pasidalinsiu su jumis, kokią gi procedūrą išsirinkau aš.


Taigi, pirmiausi susipažinkime su Treatwell bei šios kompanijos vizija.

Treatwell tiki, kad yra patogesnis ir geresnis būdas surasti ir užsirašyti grožio procedūroms nei telefono skambutis. Daugiau pasirinkimo ir drąsa išbandyti kažką naujo. Ši įmonė nori, kad užsirašyti grožio procedūroms, plaukų kirpimui ar manikiūrui būtų paprasta, lengva ir greita - ir svarbiausia, bet kuriuo paros metu.

Šiandien Treatwell yra tikriausiai didžiausia grožio paslaugų svetainė Europoje. 500 nuostabių žmonių ofisuose, išsibarsčiuose visoje Europoje, kasdien bendradarbiauja su daugiau nei 20000 salonų. Treatwell darbas – padėti klientams užsisakyti paslaugas jiems patogiu laiku ir būdu, o salonams – dirbti patogiau ir dar sėkmingiau. Trearwell kuria daugiau nei išmanią rezervacijų platformą – jie kuria vietą, kur galėtum išreikšti save kiekvieną mielą dieną ir rasti geriausias paslaugas už patraukliausią kainą kur bebūtum, kada benorėtum.


Pirmiausia norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kad šiuo metu visos paslaugos yra skirtos tik Vilnietėms. Nuo kažko gi reikia pradėti, todėl pilnai tikiu, kad greitu metu šiuo puslapiu galės naudotis ir kitų miestų merginos. Sistemoje yra tikrai pakankamas kiekis salonų nuo labai prašmatnių iki vidutinio lygio. Kainos taip pat labai skiriasi, žinoma, kainų politika taip pat labai priklauso nuo pačio salono. Džiugina tai, jog puslapyje prie kiekvieno salono yra įvertinimas penkiabalėje sistemoje, kuris parodo, kitų žmonių įvertinimą. Iš savo pusės patarčiau perskaityti patikusio salono atsiliepimus, kuriuos rasite taip pat šalia įvertinimo. Turbūt pagalvojote, kad atsiliepimai gali būti netikroviški bei vien tik geri, tačiau galiu jus patikinti, kad jų yra labai įvairių. Patarčiau būti atidiems, nes labai maža kaina gali byloti apie ne itin kokybišką paslaugos atlikimą, todėl jei perskaitysite atsiliepimus, būsite nuo to apsaugotos. (P.S taip man atkrito nagų priauginimas, kadangi atsiliepimai apie paslaugą pasirinktame salone buvo labai prasti).


Panaršiusi po visą puslapį, išsirinkau Beauty Day saloną bei Giluminį odos valymą ultragarsu, kurio kaina 43 eur. Iš karto pasakau, kad gavau dovanų kuponą, kurio vertė 50 eurų, todėl ieškojau paslaugos, kuri daug maž atitiktų šią sumą.  Išsirinkus saloną bei paslaugą, reikia pasirinkti laiką bei, jei yra pasirinkimas, specialistą , kuris atliks pasirinktą procedūrą. Toliau , kai visi pagrindiniai punktai pasirinkti, turite pateikti savo duomenis bei pasirinkti , kokiu būdu apmokėsite už paslaugą - kortele arba grynais. Yra salonų, kuriuose apmokėti galite tik grynais, todėl taip pat atkreipkite į tai dėmesį. Neatvykus į procedūra ar atšaukus rezervaciją pinigai ne visais atvejais bus gražinti. Kiekvienas salonas turi savo politiką, todėl įsitikinkite ar jūsų pasirinktame salone neatvykimo atveju pinigai bus gražinti. Viską atlikus teisingai, gausite rezervacijos patvirtinimą į el. paštą bei sms žinutę. Atvykau į saloną, viskas vyko sklandžiai. Mokėjimas buvo gautas, laikas, kurį rezervavau atitiko, žodžiu, jokių nesklandumų. Be galo džiaugiuosi pasirinkusi šį saloną, visgi atsiliepimai rasti puslapyje pasiteisino. Taip pat noriu paminėti, kad sistemoje veikia paskutinės minutės nuolaida, kuria pasinaudojus, galite nemenkai sutaupyti, o palikusios atsiliepimą apie pasinaudotą paslaugą, jūs gausite 5 eurų kuponą kitai pasirinktai paslaugai.

Man be galo patiko pati platforma bei toks lengvas paslaugų rezervavimo būdas, tačiau noriu išskirti ir kelis dalykus, kuriuos turėtumėte žinoti. Pirmiausia , vienu metu galite rezervuoti tik vieno salono paslaugas. Tai reiškia, kad jei jūs norite užsirašyti į vieną saloną plaukų dažymui, į kitą lakavimui, to padaryti negalėsite. Tos pačios paslaugos negalima rezervuotis keliems kartams į priekį. Na pavyzdžiui nagų lakavimui keliems mėnesiams ar savaitėms į priekį. Ne visur yra tikslus procedūrų aprašymas, o, mano nuomone, jis privalo būti. Jei turite dovanų kuponą, kaip aš už 50 eurų, o jūsų paslauga kainuoja 43 eurus, likę 7 eurai nuplauks jei salone nerasite jokių procedūrų už šią sumą. Sakyčiau šis faktas labiausiai erzina.

Viską reziumuojant, Treatwell puslapį vertinu tikrai teigiamai. Žinoma, šiokių tokių minusų aš visgi įžvelgiu, tačiau, iš esmės , tai labai geras bandytas taupyti laiką bei pinigus.

https://www.treatwell.lt/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą