Instagram: viktorija_andriukaitiene

2018 m. sausio 4 d., ketvirtadienis

BARNÄNGEN Kūno priežiūros priemonės



"Barnängen" šiandien yra vienas iš populiariausių Švedijos prekių ženklų. Visai nenuostabu, kad būtent šioje šalyje kuriami itin geros kokybės, odą puoselėjantys produktai , kadangi, nuolat besikeičiantis klimatas, kurį lydi kontrastas tarp lietaus bei saulės, reikalauja ir atitinkamos odos priežiūros. Gaila, kad anksčiau nebuvau atradusi šios kompanijos ir mano vonios kambaryje jis yra naujokas, visgi, geriau vėliau nei niekada. 

„Barnängen“ kūrėjai tiki, kad grožis ateina, kai jaučiatės puikiai – pasitikite savimi, esate išskirtiniai ir neprarandate pusiausvyros. 



"Barnängen" įkurtas 1868 m. Stokholme Švedijos didmenininko Johan Wilhelm Holmström. 1873 m. Jo garsieji muilo barai atėjo į rinką. Žmonės iš visos Švedijos įvertino malonų ir raminantį muilo formulės poveikį, todėl "Barnängen" greitai tapo 1876 m. Oficialiu Švedijos tiekėju. 

Išbandžiau tris produktus iš Nordic Care linijos, todėl trumpai aptarsiu jų privalumus.






BARNÄNGEN Rescure kūno balzamas itin intensyviai drėkiną odą, ją apsaugo, maitina bei puoselėja.  Balzamas labai kvapnus, malonios konsistencijos, ganėtinai lengvas. Sudėtyje yra taukmedžių sviesto, kurio drėkikliai yra identiški mūsų odoje gaminamiems drėkikliams. Būtent todėl, taukmedžio sviestas itin dažnai naudojamas ingredientas, kuris saugo odą nuo uždegimų, skatina jos atsinaujinimą be to tinka jautriai, egzemos ar dermatito kamuojamai odai bei pasižymi antioksidacinėmis savybėmis. Šį produktą rekomenduočiau itin sausai odai, kuriai reikia ir maitinimo , ir drėkinimo.


BARNÄNGEN Caring kūno losjonas yra daug lengvesnis nei kūno balzamas. Losjono sudėtyje yra avižų pieno bei 5% apsauginio kremo. Jo konsistencija primena lengvai išplaktą pieną, su itin kvapniu aromatu. Nors losjono konsistencija žymiai lengvesnė, produktas taip pat puikiai drėkina odą, kaip ir kūno balzamas. Žvelgiant į ingredientų sąrašą, trečioje vietoje pagal eiliškumą rasime saulėgrąžų sėklų aliejų, ,kuris pasakiškai minkština bei kondicionuoja odą. Septintoje - taukmedžių sviestas, kuris sustiprina drėkinantį poveikį.

BARNÄNGEN Caring dušo kremas, dar vienas produktas, būtinas kasdienės odos priežiūroje. Dušo kremas itin švelnus, nesausina odos, švelniai prausia bei odai suteikia komforto pojūtį. Sudėtis gausi itin vertingų ingredientų, tokių kaip, saulėgrąžų aliejus, taukmedžio sviesto ekstraktas, vaistinių ramunių žiedų ekstraktas, saldžiųjų migdolų, spanguolių aliejus, avižų ekstraktas ir tt... Kaip matote, produktas iš ties vertas dėmesio, todėl nenuostabu, kad jo poveikis odai - puikus, o ir kvapas - nerealus, ko daugiau reikia? :) 


Visi produktai yra ganėtinai didelio tūrio (losjonas bei dušo kremas po 400 ml, kūno balzamas 200 ml). Pakuotės kokybiškos, patvarios, produktai teigiamai veido odą bei yra veiksmingi. Labai rekomenduoju ir jums susipažinti su šiuo gamintoju bei jo produkcija. Iš ties puiki produkcija, kuri tiks ne tik sausiaodėms ,bet ir normalią odą turinčioms moterims.

BARNÄNGEN produktus rasite Maxima bei Eurokos parduotuvėse.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą