Instagram: viktorija_andriukaitiene

2018 m. sausio 11 d., ketvirtadienis

Caviar Moisture Intense Oil Creme Plaukų priežiūros linija


Alterna - tai prabangiausių JAV pagamintų profesionalių plaukų priežiūros priemonių prekinis ženklas, kurio pagrindinis privalumas yra prabangios sudėtinės dalys. Ikrai, bambukų ir šampano ekstraktai, Kendi ir triufelių aliejai - tai tik keletas ingredientų, kuriuos savo priemonėse naudoja Alterna. Įspūdinga tiesa? Šiandien noriu jums pristatyti naują, aliejumi praturtintą Alterna Caviar Moisture Intense priemonių liniją, kuri idealiai tinka sausiems, pašiurusiems plaukams, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra.Alterna produktų efektyvumas slypi enzimuose (Enzymetherapy), kurie paverčia priemonių komponentus lengvai įsisavinamais ir leidžia riebalų rūgštims, mineralams, vitaminams ir baltymams įsiskverbti į plaukų vidų, kurie gydo ir drėkina plaukus, bei aprūpina juos maistinėmis medžiagomis!

Ne mažiau svarbu tai, kad savo priemonėse Alterna nenaudoja sulfatų, parabenų, ftalatų, glitimo, sintetinių dažų, mineralinės alyvos, vazelino, DEA, TEA ir PABA. Naudodami Alterna priemones, galite būti tikri, kad Jūsų plaukai yra apsaugoti nuo visų kenksmingų priedų!


Alterna Caviar Moisture Intense linijos priemonių sudėtyje yra Abisinijos aliejaus su Omega riebalų rūgštimis, kuris intensyviai maitina plaukus ir saugo juos nuo sausėjimo, suteikia jiems glotnumo ir blizgesio jų neapsunkindamas. Abisinijos aliejus veikia panašiai kaip ir retas argano aliejus, pasiekdamas tokį pat gražų rezultatą. Plaukai labiau blizga, yra prisotinti drėgme ir mažiau lūžinėja. 

Iš tiesų, labai maža dalis gamintojų gali pasigirti savo produkcijoje tokiomis sudedamosiomis dalimis, kaip ikrų ekstraktas. Tai nėra pigus ingredientas, todėl jį gali sau leisti tikrai ne kiekvienas. Testuodama Alterna Caviar Moisture Intense Oil liniją akį mestelėjau ir į produktų sudėtis, kad įsitikinčiau, jog mūsų gamintojas neapgauna ir sudėtyje rasime anksčiau minėtus ingredientus. Gamintojas savo pažadus ištesėjo, neprimelavo, todėl šioje vietoje galite būti ramūs. :) Išbandžiau tris produktus: 

Caviar Moisture Intense Oil Creme Deep Conditioner Prabangų drėkinantį plaukų balzamą su Abisinijos aliejumi

Caviar Moisture Intense Oil Creme Pre-Shampoo Treatment Drėkinančią priemonę prieš plovimą šampūnu

Caviar Moisture Intense Oil Creme Shampoo Prabangų kreminės konsistencijos šampūną su Abisinijos aliejumi


Caviar Moisture Intense Oil Creme Pre-Shampoo Treatment - kassavaitinė intensyvi priežiūros priemonė prieš plovimą šampūnu, idealiai tinka sausiems plaukams, kuriems reikia papildomo drėkinimo. Ji pagerina šampūno ir balzamo poveikį, minkština plaukus ir suteikia jiems blizgesio. Padeda šampūne ir balzame esantiems prižiūrintiems komponentams geriau įsiskverbti į plaukus, tuo pačiu metu trukdo vandenyje esantiems mineralams kauptis plaukuose. Šiam produktui noriu skirti didžiausią dėmesį, kadangi jis iš tiesų yra nerealus. Labiausiai mane nudžiugino tas faktas, jog ikrų ekstraktas sudėtyje yra penktoje pagal eiliškumą vietoje. Toliau keliauja dumblių ekstraktas, hidroliuoti perlai, keratinas, sviestmedžio sviestas, mauritijos vaisių aliejus, avokadų aliejus, balžos sėklų aliejus, alyvuogių aliejus, saulėgrąžų aliejus ir tt. Galiu pasakyti, kad sudėtinės dalys yra tiesiog wow. Nenuostabu, kad produktas man labai patiko, nes plaukai pajuto pagerėjimą jau po pirmo karto. Produktas labai skalsus, gerai skirstosi, yra patogus dozatorius. Šis produktas yra kaip stebuklinga lazdelė, atstatanti plaukus iš karto. Kaina ~ 37 eur. Nors kaina nėra maža, pirkinys tikrai vertas.


Caviar Moisture Intense Oil Creme Shampoo - prabangus kreminės konsistencijos šampūnas su Abisinijos aliejumi švelniai pašalina nešvarumus ir riebalus. Mažai putojanti, naujoviška, aliejinė tekstūra glotnina plauko paviršių, drėkina ir paverčia sausus plaukus minkštais bei glotniais. Mano plaukai yra linkę riebaluotis, o galiukai sausėti. Šis šampūnas man tiko idealiai, kadangi labai gerai išplauna riebalus ir palieka gaivos pojūtį, plaukų purumas, lengvumas, švelnumas bei minkštumas - garantuotas. Dvejojau dėl šio produkto, kadangi galvojau jog jis labai apsunkins plaukus bei juos riebins, džiugu, jog to neįvyko (atvirkščiai, naudojant šį šampūną, plaukus plaunu rečiau, plaukai mažiau riebaluojasi).  Noriu pagirti labai įdomų kamštelį, kuris nenusiima bei neatsisuka. Ratuką reikia pasukti. Bent jau man, šis variantas labai patogus bei praktiškas. Kaina ~ 42 eur.

Caviar Moisture Intense Oil Creme Deep Conditioner - prabangus ir drėkinantis balzamas su Abisinijos aliejumi. Drėkina net pačius sausiausius ir pašiurusius plaukus, minkština, glotnina ir suteikia jiems blizgesio. Užtikrina gilų drėkinimą ir padeda suglotninti plauko struktūrą. Kondicionierius rekomenduojamas naudoti po kiekvieno plovimo, tačiau jei jūsų plaukai nėra tokie šiurkštūs, galite  naudoti rečiau. Aš kondicionierių naudoju tada, kai matau, kad jo reikia, šiuo atveju man pakako priemonės prieš šampūną bei pačio šampūno. Kaina ~ 42 eur.

Šį kartą esu be galo nustebinta, todėl drąsiai jums rekomenduoju šią išskirtinę liniją, ypatingai, šampūną bei priemonę prieš plovimą.

Minėtus produktus galite įsigyti čia: https://www.douglas.lt/katalogas/alterna

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą