Instagram: viktorija_andriukaitiene

2018 m. sausio 18 d., ketvirtadienis

Garnier Skin Naturals linija su vynuogių ekstraktu


Sveikos, mielosios. Pastaruoju metu turiu tiek daug darbų, kad net baisu pagalvoti. Apie tai kas, kaip ir kodėl, papasakosiu kiek vėliau, o kol kas noriu jums parodyti kai ką net labai gero ir pigaus iš Garnier. Visai neseniai ši kompanija pristatė Skin Naturals Botanical naujienas, tarp kurių puikuojasi produktai su rožiu vandeniu, medumi bei vynuogių ekstraktu. Būtent apie pastarąją liniją su vynuogiu ekstraktu ir papasakosiu savo įspūdžius.


Šios naujos, visiškai augalinės linijos valikliai ir drėkikliai pagaminti iš 96 % natūralios kilmės medžiagų, juose nėra parabenų, silikonų ir dirbtinių dažiklių. Likusieji 4 % sudedamųjų dalių suteikia gerų jutiminių savybių ir padeda ilgiau išsaugoti mūsų formules nepakitusias.

VYNUOGIŲ VANDUO
Drėkina normalią ir mišrią odą

Ši svarbi drėkinamoji veiklioji medžiaga atgaivina odą ir atkuria jos natūralų drėgnumą, oda tampa švelni ir gaivi.


Iš tiesų , ne visi mes galime sau leisti pirkti itin prabangias priemones, todėl rinka ir yra tokia plati tam, kad mes galėtume pasirinkti kas priimtina būtent mums. Asmeniškai nemėgstu jokių pienelių bei tonikų, kadangi kasdieniai priežiūrai naudoju micelinį vandelį bei rožių vandenį tonizavimui. Nepaisant to, mielai išbandžiau Garnier siūlomas naujienas, kurios pasirodė tikrai šaunios. Labiausiai išskirčiau drėkinamąjį kremą, kuris puikiai atgaivina, odai suteikia spindesio, sudrėkina bei energizuoja. Kremo konsistencija tobulai lengva, skalsi, o kvapas pasakiškas. Tonikas bei pienelis gerai atlieka savo funkciją, taip pas skaniai kvepia. Siūlyčiau atkreipti dėmesį į kainas, kurios tikrai labai mažos. Šiuo metu pigu.lt svetainėje produktų kaina nesiekia 3 eurų. :) Ar rekomenduoju? Žinoma, jei biudžetas minimalus, norisi kvapnių produktų bei naujų eksperimentų. 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą