2018 m. sausio 2 d., antradienis

MAYBELLINE GIGI HADID Naujienos
Šventiniu laikotarpiu gavau labai daug PR siuntinių, juos išpakuoti pradėjau tik dabar. Yra pakankamai daug gerų produktų bei naujienų, tačiau yra ir visiškai jūsų dėmesio nevertų produktų, kurių apžvalgų tikrai neruošiu. Kam gaišti laiką tiesa? 2018 metais bloge apžvalgos pasirodys gal būt truputį rečiau, kadangi atsirinkau gamintojus su kuriais noriu dirbti, o su kuriais ne, taip pat negaišiu jūsų laiko su vidutiniškai įvertintais produktais. Dabar, žvelgdama į tinklaraštį, suprantu ant kiek jis patobulėjo, užaugo, kartu su juo užaugau ir aš. 2018 nusimato itin darbingi, tačiau didesnis dėmesys skiriamas kokybei , o ne kiekybei. Grįžtant prie naujienų, labai laukiau siuntinio iš MAYBELLINE. Pristatyta nauja GIGI HADID kolekcija sužavėjo visus savo spalvų gama bei subtilia "baby pink" elegancija. 


Gigi Hadid tai numeris #1 modelis visame pasaulyje. Ji 21-ojo amžiaus pavyzdys bei trendų kūrėja. Maybelline New York pristato Gigi Hadid makiažo priemonių kolekciją įkvėptą jos dvipusio gyvenimo būdo. Amerikos rytuose ir Vakaruose. Nuo šiol ir tu gali susikurti išskirtinius Gigi įvaizdžius!

Kolekcija sudaro du Gigi įvaizdžiai – nerūpestingas West Coast Glow bei nude atspalvių East Coast Glam įvaizdis.Švytintis West Coast Glow įvaizdis. 
Jos lūpos traukia visų
dėmesį išskirtiniu raudonu atspalviu, tuo metu akys –
lengvai švytinčios ir švelnios.
 Makiažą pradėk su toną suteikiančia makiažo
baze kuria paprasta sukurti natūralios odos įvaizdį
 Aukso atspalvio strobingo kremu suteik veidui
lengvo bronzinio švytejimo
 Akių vokams naudok natūralių, subtilių atspalvių
šešėlius
 Priversk savo akių įvaizdį išsišokti su Gigi blakstienų
tušu ir nude akių pieštuku palei apatinę voko liniją
 Atskeisk savo įvaizdžio rezultata su matiniais,
sodriai raudonais, prie odos tono tinkančiais lūpų
dažais, prie kurių lengvai priderinsi to pačio
atspalvio kolekcijos pieštukąLūpų dažai - GG22 A
Lūpų pieštukas - GG28
Akių pieštukas - FF19 Nude
Strobing liquid - GG08
Jetsetter Palette - GG28


Ar tai mano tipo įvaizdis? Nepasakyčiau. Žymiai labiau man patiko žavingas nude East Coast Glam įvaizdis, kuriame dominuoja nude atspalviai. Nepaisant to, West Coast Glow įvaizdis tikrai ras savo vartotoją, nes ryškios lūpos, daugumos merginų, asmenybę paryškinantis akcentas.
Kolekcijai pasirinktas baby pink atspalvis atrodo harmoningai bei dailiai. Įspūdingiausia šioje kolekcijoje, žinoma, paletė. Joje sudėta viskas, ko reikia norint atlikti makiažą bet kur. Nuostabus highliteris (jis yra šios paletės geriausias produktas), skaistalai, bronzantas (ganėtinai švelnus, nėra itin ryškus). Parinkti itin universalių atspalvių akių šešėliai bei lūpų dažai. Rinkinyje rasime net paakių paskuoklius (tiesa jie manęs nesužavėjo), blakstienų tušą bei šepetėlius. Pastarieji man pasirodė net labai neblogi lyginant su tipiniais, tokio pobūdžio rinkiniuose pasitaikančiais šepetėliais, tačiau visgi naudoju savo turimus. Labai patiko produktas strobingui, kurį aš aplikuoju sumaišius su kremu arba atskirai (išgaunamas žvalios pailsėjusios bei švytinčios odos efektas). Drįsčiau teigti, kad šis stobingo produktas labai net panašus į Maybelline Master strobing liquid švytėjimo suteikiančią priemonę, kurios kaina per pus mažesnė. Pieštukas akims labai gerai iššviesina akių zoną ties vidiniais kampučiais. Šiam reikalui, jis nuostabus. Lūpų dažai bei pieštukas gerai pigmentuoti, puikai laikosi bei turi sodrią spalvą. Turbūt keisčiausias dalykas yra tas, kad šią kolekciją galima įsigyti tik pigu.lt interneto svetainėje, todėl gali kilti keblumų renkantis atspalvius. Vis dėl to , jokių nesklandumų neturėtų atsitikti, kadangi blogerių atsiliepimų bei nuotraukų turi pakakti pirmam įspūdžiui susidaryti. :) Visiems gali užkliūti gan aukštos kainos. Visgi turėtume suprasti, kad kompanija bendradarbiavo su pačia GIGI Hadid, todėl mes, vartotojai, mokame brangiau ne tik už tai, jog tai yra riboto leidimo kolekcija, bet ir už  GIGI reklamą. Ar rekomenduoju? Taip, jei savo kosmetikos kolekcijoje norite turėti riboto leidimo kolekciją (aš rekomenduoju lūpų dažus, strobingui skirtą priemonę, paletė nėra ideali, nors pati paletės idėja labai šauni). Kainos , mano nuomone, kiek per aukštos (ypatingai blakstienų tušo, kurio kaina siekia 19 eurų aš nepirkčiau).  Na, bet rinktis jums.:) 

         
           

4 komentarai:

 1. Man tai gaila, kad nebus apžvalgų apie dėmesio nevertus produktus, nez man jos įdomesnės ir naudingesnės kažką renkantis :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Iš tikrųjų taip nusprendžiau todėl, kad taupau savo laiką. :) Namie guli kalnas kosmetikos, norisi apsiriboti tik ties tais produktai, kurie , mano nuomone, turi išvysti dienos šviesą. Bet , kaip ir šioje apžvalgoje, negailiu pastabų, todėl dalis kritikos bei pastebėjimų ,žinoma, išliks. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveika, man taip pat įdomiau kai rašydavai apie prastesnę produkciją. Tada tikrai galima buvo įvertinti verta pirkti ar ne. Daug kosmetikos blogų skaitau ir seku ir tai leidžia susidaryti nuomonę apie vieną ar kitą produktą arba apskritai apie gamintoją.

  Bet jeigu kaip sakai kritikos ir įžvalgų bus tikrai seksiu ir toliau 2018 metais šį blogą.

  P.s. Komentuoju retai nes dažniausiai vos surandu laiko skaitymui postų :) bet pasižadėjau 2018 daugiau prisidėti ir prie diskusijų!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ačiū , merginos, kad rašote, kad jums rūpi. :)) Gavau daug žinučių privačiai, kad norite, jog rašyčiau ir apie dalykus, kurie man labai netiko, ir taip apsaugočiau jus nuo pinigų išmetimo veltui. Tik dėl jūsų, pasistengsiu ,kad tokios apžvalgos pasirodytų. ;) O kritikos bei įžvalgų bus visada. :)

  AtsakytiPanaikinti