Instagram: viktorija_andriukaitiene

2018 m. sausio 23 d., antradienis

MJrever Namų interjero detalės bei aprangaTurbūt jums būtų sunku patikėti jei pasakyčiau, kad daug mieliau vaikštau po baldų bei interjero detalių parduotuves nei laiką leidžiu drabužių parduotuvėse. Skamba neįtikėtinai?:) Taip jau yra. Net vyras iš manęs juokiasi, kad aš sau nenusipirksiu naujų batų ar suknelės, bet parsitempsiu namo kažką naujo. :)) Tiesa tame, kad neteikiu pirmenybės "šmutkėms", neeinu dėl jų iš proto, man daug svarbiau jaukūs namai bei tai, kaip juose jaučiasi mano šeima. Drąsiai galiu sakyti, kad mano namai - mano tvirtovė, kurioje gera gyventi, būti, šėlti, džiaugtis, mylėti, tikėti... Tai vieta, kurioje galime būti Karaliumi ir Karaliene , mylinčia ir mylima šeima su maža, dar nebėgiojančia, o ropoti bandančia laime.
Jau ne pirmą kartą įsitikinu, kad geriausios idėjos kyla mamoms. Sužinojusi, kad šių nuostabių pagalvių autorė augina sūnelį tikrai nenustebau, nes tik moterys sugeba daryti daug dalykų vienu metu ir ne bet kaip, o realizuoti save pačiame geriausiame amplua. Tik jos moka būti pačiomis geriausiomis mamomis savo atžaloms ir kartu kurti naujus projektus, verlus, realizuoti naujas idėjas. Taip atsirado ir dar vienas nuostabus prekės MJrever. MJrever - tai rankų darbo namų interjero detalės bei apranga. Kiekvienas gaminys gaminamas individualiai kiekvienam klientui,  visos detalės derinamos pagal kliento poreikius bei norus. Iš vartotojo pusės galiu pasakyti, kad viskas yra be galo kokybiška bei kruopštu. Didelis dėmesys teikiamas ne tik pagalvių kokybei, bet ir įpakavimui. Siuntinys atkeliavo visas kvepiantis, dailiai supakuotas. Dėžučių tikrai neišmesiu, kaip matote jos labai gražiai žiūrisi interjere, todėl bus panaudotos smulkmenoms susidėti. Apart pagalvėlių MJrever galite įsigyti ir nuostabių chalatų. Jie iš ties įspūdingi bei karališki. O kaip jūs kuriate savo namų jaukumą? Personalizuoti daiktai, mano manymu, interjerui suteikia ne tik rafinuotumo bet ir individualumo.


P.S Valentino diena ne už kalnų, tad  mesteliu jums gerą idėją dovanai. ;)


Moteriško trumpo chalatuko kaina be dekoratyvinės juosteles- 75 eur, su dekoratyvinėmis juostelėmis (balta ar aukso) 80 eur. 

Moteriško ilgo chalatuko kaina be dekoratyvinės juostelės 90 eur, su dek. juostelemis (balta ar aukso) - 95 eur. Ilgų chalatėlių ilgiai paruošiami pagal kiekvieno kliento ūgi bei norus.

Vyriško chalato, be dekoratyvinės juostelės, kaina - 85 eur., su dekoratyvine juostele (balta arba aukso) 90 eur. 

Pagalvėlė - 45 eur. Kaina nurodyta su vidine pagalvėle.

Kainos nurodytos su  siuvinėjimu bei siuntimu Lietuvoje.

Pagaminimo terminai:

Pagalvėlės: 2-3 darbo dienos;

Chalatai: 5-7 darbo dienos
Pižamos: 5-7 darbo dienos.

2 komentarai: