Instagram: viktorija_andriukaitiene

2018 m. vasario 22 d., ketvirtadienis

Institut Esthederm Paris Švelnus giluminis porų valiklis bei Skaistinamasis veido šveitiklis/kaukė


Apie Institut Esthederm Paris kosmetiką teko girdėti tik geriausius atsiliepimus. Ši kosmetika neretai naudojama kosmetologijoje bei yra ypač mylima tarp vartotojų. Smalsumo vedama, išbandžiau kelis šio gamintojo produktus, ir galiu patvirtinti, kad ši kosmetika suteikia galimybę rūpintis savo oda namuose ne ką prasčiau nei kosmetologo kabinete. Produktai , kuriuos apžvelgsiu, yra mano favoritai, jų dėka mano oda tinkamai prižiūrima kiekvieną dieną.FILOSOFIJA
Oda – tai aktyvus organas, veikiantis aplinkoje ir veikiamas žalingų išorinės veiksnių ir laiko. Tačiau oda pati savyje turi visus pusiausvyrai palaikyti reikalingus natūralius resursus. Institut Esthederm Paris priežiūros priemonės išnaudoja šiuos resursus ir perauklėja odą:

• išlaikyti jaunystės potencialą,
• atsispirti žalingiems aplinkos ir laiko veiksniams,
• palaikyti optimalią odos būklę jai evoliucionuojant.


„AGE MANAGEMENT“
Veikti kartu su amžiumi užuot kovojus prieš jį.
„Age management“ koncepcija yra visų Institut Esthederm odos priežiūros priemonių pagrindas. Senėjimas yra neišvengiamas procesas. Tačiau kiekviena oda gali pasiremti natūraliais vidiniais savo resursais ir ilgiau išlikti jaunesnė. Tai suprasdami kuriame itin efektyvias priemones ir procedūras, išsaugančias jaunystę ir grožį.


PROFESIONALUS REŽIMAS
Nepriklausomai nuo odos tipo ir amžiaus, premium klasės Institut Esthederm procedūros individualiai pritaikomos kiekvienos odos ypatumams.

• Aukštos klasės profesionalų patirtis,
• nepakartojamas malonumo pojūtis,
• aukšta sensorinė patirtis,
• iškart matomi ir ilgalaikiai rezultatai.


Noriu jums pristatyti du produktus iš Osmoclean linijos. Visa linija susideda iš trijų žingsnių: makiažo nuvalymo, gilaus odos valymo bei šveitimo. Makiažo nuvalymui asmeniškai aš visuomet renkuosi micelinį vandenį, tačiau opcijų yra labai daug, todėl rinkitės pagal savo odos tipą bei mėgiamą produkto konsistenciją. Paviršutiniškai nuvalius makiažą reikia pasirūpinti ir giliu odos valymu. Šioje vietoje puikiai tinka - Švelnus giluminis porų valiklis. Šis produktas ypatingai reikalingas moterims, kurios nuolat kovoja su išsiplėtusiomis poromis, kadangi visi nešvarumai itin mėgsta juose kauptis. Poras be galo svarbu tinkamai išvalyti, kadangi netinkama odos priežiūra gali blogai atsiliepti odos būklei bei jos išvaizdai. Porų valiklis apjungia visą Institut Esthederm veido valymo procedūros patirtį. Švelnus odai poveikis ir išskirtinė tekstūra sukuria unikalų veiksmingumą: dėl specialių judesių absorbuojami giliai porose esantys nešvarumai. Galiu pasakyti, kad poros tapo žymiai švaresnės. Jei įprastas prausiklis su šia užduotimi nesusitvarkydavo, minėtasis įveikė nešvarumus žymiai geriau. Prieš naudojant porų valiklį, patarčiau ant veido palaikyti šiltą rankšluostį, kad poros atsivertu ir tuomet naudoti produktą. Panaudojus ilgesnį laiką, pamatysite akivaizdžius pokyčius.

Kai poros išvalytos, galime keliauti prie trečio žingsnio - šveitimo. Šiam žingsniui rekomenduotinas - Skaistinamasis veido šveitiklis/kaukė. Švelnus kremas be kietųjų dalelių apjungia šveitiklio ir kaukės savybes. Jis paskirsto savo aktyviuosius ingredientus ląstelių gilumoje, sutraukia sebumo perteklių ir pašalina negyvąsias ląsteles bei paviršiaus netolygumus, atsakingus už prarastą veido skaistumą. Produktą reikėtų tolygiai užtepti ant veido bei palikti kelioms minutėms. Kai kremas taps matiniu, lengvais judesiais pradedame šveisti odą bei viską nuplauname. Atlikus visus žingsnius oda tapo švelni, lygi bei itin švari. Pažymėsiu, kad produktai profesionalūs bei tikrai verti savo kainos. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą