Instagram: viktorija_andriukaitiene

2018 m. vasario 15 d., ketvirtadienis

MARGIS. Poilsis bei laikas sau


Sveikos, brangiosios. Tikiuosi, kad smagiai praleidote Valentino dieną bei ruošiatės paminėti Lietuvos šimtmetį. Žadėjau jums, kad pasidalinsiu įspūdžiais po apsilankymo Margyje, todėl kviečiu pasigaminti gardžios kavos puodelį, patogiai įsitaisyti bei rytą praleisti kartu su manimi.


Apsilankymą Margyje paskatino noras pailsėti. Nuolatinis bėgimas bei skubėjimas ,neretai pavirsta varginančia rutina, kurią norisi bent kartais paįvairinti. Galimybė trumpam pabėgti nuo miesto šurmulio - aukso vertės. Ramybė, privatumas ir gaivus pušyno oras. Tai dalykai, kurie negali nusibosti.  Mums be galo pasisekė su oru, todėl iš pradžių spėjome pasimėgauti gamtos teikiama šiluma na, o vėliau pasinerti į ramybę. 


Patogūs viešbučio kambariai ir jaukiai įrengtos vilos išsiskiria santūriu, nepriekaištingu stiliumi, švelnių spalvų ir formų detalėmis. Vilų interjere dominuoja medis, o liukso klasės vilose – šilta Provanso nuotaika. Iš kambario atsivėrė nuostabus vaizdas - tikra žiemos pasaka. Gera knyga bei šiltas pledas, tobulas derinys vakarui. 


Svečiuodamiesi „Margyje” nepraleiskite galimybės apsilankyti SPA komplekse – padovanokite laiko sau! SPA oazėje rasite baseiną, garinę turkišką pirtį, suomišką sauną ar atpalaiduojančią sūkurinę vonią. SPA komplekse galėsite atgauti jėgas, besimėgaudami įvairiomis veido ir kūno puoselėjimo procedūromis, atliekamomis patyrusių, dėmesingų manualinės terapijos specialistų. Atpalaiduojantys, jauninantys ir detoksikuojantys kompleksai, klasikiniai ir ajurvediniai masažai, gaivinanti žolelių arbata padės atsipalaiduoti ir namo sugrįžti lyg po ilgų atostogų.


Geras poilsis neatsiejamas nuo gero maisto. Su vyru ragavome Lašišos file kokosų ir citrinžolės padaže, kuri buvo patiekta su keptomis prancūziškomis bulvytėmis bei cukrinių žirnelių ankštimis. Taip pat Jautienos išpjovos kepsnį/ steiką su juodųjų pipirų padažu, virtų bulvyčių kapotiniu bei keptomis sraigėmis ir baravykais. Visi patiekalai buvo dieviško skonio, todėl tikrai rekomenduojame paragauti. 


Labai dažnai teko girdėti nuomonę, kad į Margį reikia važiuoti vasarą, o ne žiemą, tačiau manau, kad kiekvienas metų laikas savaip gražus bei turintis savotiškų pramogų. Šiuo metu Margis turi atsinaujinusius bei ką tik suremontuotus kambarius, todėl dar viskas kvepia "šviežiena". Kiekvienas ras piniginei draugišką sprendimą, ypatingai rekomenduoju pasinaudoti http://geradovana.lt/ specialiais pasiūlymais bei nuolaidomis viešnagei Margyje, taip ne tik sutaupysite, bet ir praleisite nuostabiai laiką. Dėkoju Margiui už puikią viešnagę, na, o pusryčiai reiškia, kad laikas namo. :) Ir kodėl geri dalykai taip greitai baigiasi... ? :) Komentarų nėra:

Rašyti komentarą