Instagram: viktorija_andriukaitiene

2018 m. vasario 8 d., ketvirtadienis

Provansas namuose. L'occitane Taukmedžių prausimosi aliejus. Jazminų kvapo taukmedžių sveisto balzamas


Pirmoji rekomendacija renkantis Valentino dienos dovanas - L'occitane produkcija. Apie mano meilę L'occitane Migdolų linijai ir aplamai šiai kompanijai turbūt kalbėti net nereikia. Iš begalės produktų išskirti galėčiau Migdolų dušo aliejų bei kūno kremą. Šie produktai fantastiški. L'occitane kosmetika negali nepakerėti savo kvapais, išskirtinėmis kolekcijomis, dėmesiu ne tik produktams, jų poveikiui , bet ir pateikimui. „L'Occitane en Provence“ – tai išskirtinė Prancūzijos kompanija, kurianti produktus, panaudodama geriausias prancūzų, Viduržemio jūros regiono ir kitų pasaulio šalių kosmetologijos, aromatologijos, liaudies medicinos bei parfumerijos tradicijas. Jei dar nebandėte susipažinti su šiuo, itin garsiu prekės ženklu, jūs praradote be galo daug. Jei dauguma kompanijų itin dažnai siūlo jau kažkur matytus produktus, pažįstamus kvapus, L'occitane produktams absoliučiai nėra jokių atitikmenų. Išskirtinumas, gebėjimas nustebinti - šios kompanijos pranašumas. Artėjančios Valentino dienos proga, noriu jums padovanoti 20 % nuolaidą  (su kodu BEAUTYBLOG) apsiperkant šioje parduotuvėje, na, o jei domina, ką naujo mums siūlo šis mylimas prekės ženklas, skaitome toliau.

Provansas – kvapą gniaužiančių kraštovaizdžių, nepaliesto natūralaus grožio ir senųjų tradicijų kupinas kraštas. Prisidėdami ir inicijuodami įvairius projektus, mes remiame vyrus ir moteris, įkvepiančius gyvybę šiam regionui, ir siekiame pasauliui perduoti šių jų sukauptas žinias apie gamtą. Atsidėkodamas Provansas dovanoja aukščiausios kokybės ingredientus, kuriuos mes panaudojame kurdami palaimą suteikiančius grožio produktus.

L‘OCCITANE tiesiogiai bendradarbiauja su daugiau nei 130 Prancūzijos ūkininkų ir 10 000 rinkėjų, siekiant užtikrinti aukščiausią naudojamų ingredientų kokybę, kilmės atsekamumą ir darnią gavybą. Iš tiesų nuostabus produktas pagaminamas tik su meile ir patirtimi, todėl mes puoselėjame ilgalaikius, pagarba ir pasitikėjimu paremtus santykius su vietiniais augintojais, kad kartu galėtume sukurti švelnius žmogui ir gamtai produktus.

L‘OCCITANE kuria produktus, kurie išreiškia pagarbą ne tik juos naudojančiam žmogui, bet ir pasauliui, kuriame gyvename. Mes kuriame eko papildymus, o produktų pakuotes gaminame naudojant perdirbtas medžiagas ir atsinaujinančius resursus. Mes siekiame sumažinti anglies pėdsaką apribodami naudojimąsi oro transportu, remdami atsinaujinančios energijos vartojimą ir, kai tik tai įmanoma, gabendami produktus jūra, geležinkeliais arba keliu. Mes skatiname biologinę įvairovę kurdami kuo natūralesnes formules: 92% 2016 metais pagamintų produktų sudėtyje turi bent 90% natūralių ingredientų, net 57% produktų natūralių ingredientų yra virš 95%.JAZMINŲ KVAPO TAUKMEDŽIŲ SVIESTO BALZAMAS. Taukmedis žinomas kaip medis, turintis labai daug naudingų savybių... Iš taukmedžių riešutų išgaunamas sviestas – labai riebus ir nuostabiai universalus odos priežiūros produktas, kuris giliai įsiskverbia, pamaitina ir saugo odą. Dažniausiai taukmedžio sviesto balzamai nėra itin kvapnūs, todėl šis, jazminų kvapu praturtintas sviestas, yra daug daugiau nei tiesiog odą maitinantis produktas. Kvapas labai aromatingas, jazminai išsiskleidžia gražiausiomis natomis. Sakyčiau , kad kvapas kiek saldesnis bei šiek tiek primenantis bubble gum aromatą sumaišytą su jazminais. Tiesiog dieviškas. :) Sudėtyje esanti didelė koncentracija taukmedžių sviesto (70%), suteikia odai ilgalaikį maitinimą. Produktas labai universalus, kadangi juo galima tepti sausas vietas (pėdas, kelius, alkūnes, rankas, nagų odeles), apsaugoti ir sušvelninti sausas ir labai sausas kūno vietas ar tiesiog pakvėpinsite odą maloniu jazminų aromatu. Masažuojant ant odos, balzamas tirpsta, tekstūra tampa aliejinė, kad produktui suteikia tik didesnį pranašumą.

TAUKMEDŽIŲ PRAUSIMOSI ALIEJUS. Tie , kas nuolat naudoja prausimosi aliejus, niekada negrįžta prie paprastos dušo želės. Paslaptis slypi tame, kad prausimosi aliejai geba pasakiškai drėkinti odą bei jos nesausinti. Visai nesvarbu ar tai migdolų, ar tai taukmedžių aliejus, kadangi jie abu puikiai atlieka savo darbą. Turimas aliejus susiliejęs su vandeniu tampa subtiliu pieneliu, švelniai prausiančiu odą. Papildytas 10 % taukmedžių aliejumi, jis saugo apsauginį odos sluoksnį ir pakvėpina maloniu aromatu. Be galo rekomenduoju tokio pobūdžio aliejus. Oda jums padėkos. :)

20 % nuolaidos kodas - BEAUTYBLOG. Nuolaida teikiama visam asortimentui bei neakcijinėms prekėms.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą