Instagram: viktorija_andriukaitiene

2018 m. vasario 6 d., antradienis

Valentino diena 2018. Poilsis, skanus maistas, geras laikas.Vieni Valentino dieną vadina komercine švente, kiti džiaugiasi dar viena puikia galimybe nudžiuginti savo artimą žmogų, treti tiesiog jos nesureikšmina. Įsimylėjėlių diena jau ne už kalnų, parduotuvių lentynos lūžta nuo širdelių ir kitų meilės dienai skirtų dovanų, kurios, iš esmės, nėra nei praktiškos, nei labai reikalingos. Sutinku, gauti mielą statulėlę visai smagu, tačiau spėju, kad tolimesnis statulėlės likimas bus lygiai toks pats, kaip ir kitų niekučių - dulkėjimas lentynose. Norint pamilti Valentino dieną, pirmiausia reikia pakeisti savo požiūrį. Pamirškite niekam nereikalingus daiktus ir sutelkite dėmesį į tai, kas niekada nepasimiršta, nepasimeta, nepraranda vertę. Dovanokime savo laiką, prisiminimus, naujus pojūčius, skonius...Kurkime patys savo mažas šeimos tradicijas, kurios labiau už viską suartina, stiprina tarpusavio ryšį bei primena mums, kokie mes iš tiesų esame laimingi turėdami ką apkabinti ir pasakyti myliu. Savo ruožtu, paruošiau įrašą apie , mano akimis, puikią šventę, jos tradicijas bei įdomius faktus bei mūsų vasario 14 d planus. 


Kiekvienais metais vasario 14 dienai sugalvoju mums dienos planą ką ir kur veiksime. Kaip ir minėjau, reikia kurti savo šeimos mažas tradicijas, ši tradicija viena iš daugelių. Smagu matyti, kaip kiekvienais metais vyras laukia šios šventės ir ji nėra jam jokia kančia. :))) Jei jūsų vyrams ši šventė dažnai atrodo, kaip tikras išbandymas bei nervų tampymas, susimąstykite ar pačios pakankamai stengiatės dėl to, kad to nebūtų. :) Įdomūs faktai apie Valentino dieną:

  • 1800 metais pradėti gaminti komerciniai Valentino dienos progai atvirukai
  • Visame pasaulyje kasmet išsiunčiama apie 1 mlrd. Valentino dienos progai skirtų atvirukų. Beje, daugiau atvirukų išsiunčiama tik per Kalėdas.
  • 85 proc. visų Valentino dienos sveikinimo atvirukų perka moterys. Siaubas! Šis faktas tikrai nedžiugina. :) 

  • 73 proc.žmonių, kurie Valentino dienos proga perka gėles, yra vyrai. 


Kadangi aš esu linkusi dovanoti įspūdžius, o ne daiktus, idėjų kur praleisti laiką dviese, žinoma, ieškau https://www.geradovana.lt/ . Šį kartą kriterijai renkantis paslaugą buvo gana paprasti - noras pailsėti (labai jau męs esame išsiilgę romantikos bei tiesiog ramybės), žinoma, patogi lokacija (arti Vilniaus)  bei gera kaina. Mano pasirinkimu tapo http://margis.lt/ . Labai tikiuosi jog puikiai praleisime laiką, na, o visais įspūdžiais pasidalinsiu jau po apsilankymo, kuris įvyks už kelių dienų. :))


Palieku nuorodas į specialius Gera dovana pasiūlymus apsilankant Margio kurorte:
Kaip jau supratote, poilsiausime prieš Valentino dieną, na, o pačią įsimylėjėlių šventę minėsime, žinoma, vasario 14. Rytą planuojame pradėti skaniai naujoje vietoje, kurioje dar neesame buvę - https://www.facebook.com/desertineatostogos/ . Ši vieta randasi Vilniuje M. K. Čiurlionio g. 8. Kiek mačiau savaitgaliais vyksta vėlyvieji pusryčiai, na, o darbo dieną tai pat galima skaniai papusryčiauti, todėl būtinai apsilankysime, išbandysime bei įspūdžiais pasidalinsime su jumis.:) Kiek mačiau, Desertinė jau gamina itin gardžiai atrodančius desertus Valentino dienai, todėl galite užsukti ir prigriebti sau saldžią nuodėmę. :)Ar tikrai kelias į vyro širdį eina per skrandį?:) Manau tai tik viena itin svarbi dalis to, kas sudaro tobulos moters visumą.:) Vakare keliausime į https://lebonjour.lt/ restoraną. Šį restoraną rekomendavo mano draugė, todėl bus labai įdomu jame apsilankyti. Pasirinkau prancūzų restoraną ne šiaip sau. :) Jie kaip niekas kitas išmano maisto subtilybes, patiekalus paverčia tikrais meno kūriniais, kuriuos įsimyli iš pirmo karto. Vasario 14d, 19 h restorane vyks vakarienė, kurios metu skambės romantiškas pianino ir violončelės muzikos duetas. Numatomas vakarienė meniu:Šefo komplimentas - austrė ir Cremant taurė 

Užkandis dviems - Midijos su šafrano padažu

Pagrindinis patiekalas - Jautienos steikas su pastarnokų piurė ir raudonojo vyno padažu arba Dorado su žiedinių kopūstų tyre ir obuolių-citrinžolių padažu

Desertas - Cafe GourmandMeniu daug žadantis, todėl nekantrauju kuo greičiau apsilankyti. :) 


P.S Vakarienės su gėrimais kaina asmeniui - 35 eur. Būtina išankstinė rezervacija tel. 868801483 arba el. paštu info@lebonjour.lt

Tikiuosi įrašas jums buvo įdomus bei naudingas. Na, o rytoj jums pasistengsiu paruošti atskirą įrašą su dovanų įdėjomis, kurios bus ne tik naudingos, bet ir praktiškos. :) Iki iki ;))

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą