Instagram: viktorija_andriukaitiene

2018 m. kovo 7 d., trečiadienis

BIOCELL BEAUTY SHOTS | Sveikai odai | Plaukams | NagamsSveikos, mielosios. Šiuo metu aktyviai užsiėmiau savo sveikata, plaukų, odos bei nagų atstatymu bei sustiprinimu. Vakar kaip tik sunaudojau paskutinį beauty shot'ą , todėl labai noriu pasidalinti su jumis rezultatais. Nuo rytojaus pradedu gerti jau kitus skystus vitaminus, todėl bus labai įdomu įvertinti ir kito gamintojo produktą, kuris žada taip pat labai daug. Kol kas dalinsuosi Biocell maisto papildo pliusais bei minusais.

Biocell Beauty Shots - naujas, išskirtinės sudėties, tobulo skonio grožio eliksyras, kuriame atrasite: 1. Hidrolizuotą kolageną, gerinantį odos elastingumą, lankstumą ir naikinantį raukšles. 2. Hialurono rūgštį, spartinančią natūralią kolageno gamybą bei mažinančią mimikų žymes. 3. Tikrųjų vynmedžių sėklų ekstraktą, apsaugantį ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. 4. Vitaminą A, apsaugantį ląsteles nuo senėjimo. 5. Cinką ir seleną, kurie atsakingi už stipresnius plaukus bei nagus.

Geriamas kolagenas jau spėjo užkariauti Ameriką. Dauguma modelių naudoja šį stebuklą vietoj kavos puodelio bei vadina jį grožio eleksyru. Lietuvoje šis produktas yra tikra naujovė, todėl dauguma merginų dar spėlioja ar verti pirkti tokio pobūdžio produktus ar ne, kadangi atsiliepimų nėra tiek jau ir daug. Kolagenas - vienas iš svarbiausių organizmo baltymų. Jei jo trūksta, natūralu, kad oda pradeda glebti, praranda elastingumą, stangrumą, plaukai daugiau slenka, o nagai ima lūžinėti. Pradėjusi gerti Biocell buvau nustebusi labai maloniu produkto skoniu, kuris yra saldus, tačiau labai greitai atsibostantis. Pakuotėje yra 14 kolbelių, kurių užtenka 14 dienų. Gamintojas rekomenduoja geri papildus bent 3 mėnesius po kurių mes ir turėtumėme pamatyti rezultatus, tačiau ar pastebėjau kokius nors pokyčius po 14 dienų? Būsiu su jumis sąžininga, kaip ir visuomet, jokių pokyčių tikrai nepastebėjau. Visų pirma, 14 dienų labai mažas laikotarpis, todėl natūralu kad kažkokio efekto tikėtis būtų kvaila. Žinoma, galima būtų save įtikinėti, kad plaukai pradėjo labiau blizgėti ar oda vieną dieną atrodo gražesnė, bet tai labiau įtaiga sau pačiam nei realus efektas.  Visgi, pamenu vienu metu gėriau papildus plaukams bei odai (man atrodo Pantogar ir geriamasis Silicis) ir efektas buvo matomas jau po 2 savaičių. Taigi, kyla klausimas, ar iš tiesų šis Biocell geriamasis kolagenas vertas tokių pinigų?:) Vienos pakuotės kaina ~55 eurai, o trim mėnesiams reikėtų išleisti daugiau nei 300 eurų.:) Aš dvejoju dėl produkto efektyvumo bei kainos santykio. Pati tikrai neleisčiau tiek pinigų ant šio papildo, kadangi matau geresnes bei greičiau veikiančias alternatyvas. Man pačiai bus labai įdomu pasiskaityti merginų atsiliepimus, kurios bus naudojusios šį produktą tris mėnesius, bet pati pirkti nežadu.:)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą