Instagram: viktorija_andriukaitiene

2018 m. kovo 12 d., pirmadienis

Desertinė "Atostogos"

Noriu parekomenduoti jums vieną puikią vietelę, kurioje galite pavalgyti pasakiškus pusryčius. Dievinu Benedikto kiaušinius , tačiau rasti iš ties skanius bei nepermokėti už šį malonumą , misija gan sudėtinga. Teko pusryčiauti bei ragauti Benediktų dar keliose vietose, tačiau kainos bei kokybės santykis neatitiko mano lūkesčius, todėl atradusi - desertinę "Atostogos" tikrai noriu pasidalinti šia vieta ir su jumis.


„Atostogos“ – tai desertinė, kurioje įvyksta didysis dienos pabėgimas ragaujant prancūzišką tartą su pistacijų ir migdolų kalniukais, pyragaičius su natūraliu tropinių vaisių džemu, putlią eklero salą ar sausainius, perteptus saulėlydžio akimirka. 

Po mano įrašo Intagram sulaukiau nemažai merginų žinučių su padėka už šios vietos rekomendaciją. Net nusijuokiau, kad pati Agnė Jagelavičiūtė apsilankė šioje vietoje. Gal sutapimas, o gal ne, tačiau visada malonu dalintis atradimais, kurie ir jums gali būti naudingi. :) Taigi, nors kavinukė yra nedidukė, joje rasime pasakiškus Benediktus bei skanius varškėtukus. 1 vnt Benedikto kaina siekia 5 eurus, tačiau labiau apsimoka imti 2 vnt didelę porcija, kuri atsieis jums 7 eurus. Varškėčiai taip pat skirstomi į mažą bei didelę porciją (mažos kaina 5 eur, didelės 7 eur). Apie desertus nieko negaliu pasakyti, kadangi jų neragavome, tačiau vien dėl Benediktų galima pakoreguoti savo maršrutą bei užsukti puodeliui kavos. :) Desertinė randasi Vilniuje Čiurlionio g 8. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą