Instagram: viktorija_andriukaitiene

2018 m. kovo 5 d., pirmadienis

Džiaukitės pavasariu su nauja Artistry Candy Box kolekcijaNors pavasario nėra nei kvapo, džiugu, kad bent kosmetikos naujienose pagaliau sugrįžta ryškios bei pavasariškos spalvos ir pamažu traukiasi tamsūs bordo atspalviai. Tamsūs tonai jau spėjo įkyrėti, todėl sakome labas gaivesnėms spalvoms bei žiūrime Artistry naujienas, kurios atrodo iš ties smagiai.

Artistry Candy Box kolekcija saldi ir žaisminga, itin ryški bei sukurta pavasariškam ar net vasariškam įvaizdžiui sukurti. Vienareikšmiškai šios kolekcijos žvaigždė - Tviskanti paletė akims ARTISTRY SIGNATURE COLOR. Paletė išsiskiria tuo, kad kiekvienas šešėlis yra atskirai įpakuotas į plastmasinę mini dėžutę. Šešėlius galima išsidėlioti kaip tik jums patinka, be to, prireikus transportuoti tik vieną norimą spalvą, tą galėsite padaryti be jokio vargo. Visa paletė yra patogioje metalinėje dėžutėje, spalvos be galo blizgios bei pigmentuotos. O kaip jos nuostabiai žėri saulės šviesoje, tiesiog wow. Pagaliau galime pamiršti matinius atspalvius, nes kosmetinę vėl užkariauja blizgios spalvos. Asmeniškai savo naudojimui rinkčiausi kitą paletės spalvų gamą (raudonoje dėžutėje), mat spalvos yra daug universalesnės bei tinkamos naudoti kasdien, o ryškesnėms asmenybėms, puikiai tiks ir mano turima paletė.


Trispalvis švintantis lūpų blizgis ARTISTRY SIGNATURE COLOR dar vienas hitas. Kiekvienas blizgis turi tris kombinuotas spalvas subtiliam ir skirtingam įvaizdžiui kiekvienai progai. Gamintojas siūlo tris spalvų variantus : Bubble Gum, Popsicle ir Rock Candy. Manasis gražuolis yra Bubble Gum atspalvio. Jis visai nekvepia guma, kaip aš galėjau įsivaizduoti. Kvapas minimalus, kiek saldesnis, atspalvis ryškesnis rožinis. Spalva gali kisti, viskas priklauso nuo to ar maišysite spalvas, ar ne. Artistry lūpų blizgiai man be galo patinka dar ir dėl to, kad kiekvienas iš jų turi švieselę bei mažą veidrodėlį, todėl pasidažyti galėsite ir visiškoje tamsoje. Blizgesys gerai drėkina bei minkština lūpas, gerai laikosi bei nelimpa. Sakyčiau, kad tai puikus ryškus akcentas pavasariškas įvaizdžiui. :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą