Instagram: viktorija_andriukaitiene

2018 m. kovo 16 d., penktadienis

Monoderma - Vitaminų dozės kapsulėse


Ar naudojate savo odai vitaminus kapsulėse? Manau, kad tokio pobūdžio produktus renkasi kiek brandesnio amžiaus moterys, kurioms reikia itin intensyvios priežiūros, tačiau niekada nėra anksti domėtis naujienomis tiesa? Gavau kelis mėginėlius pasibandymui, todėl šį kartą labai trumpai apie kapsulių naudą.


„MonoDerma“ – tai gryni išoriškai naudojami vitaminai jūsų odai. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad šios linijos produktai padeda sumažinti melazmą, apsaugo nuo saulės poveikio ir atgaivina papilkėjusią, pavargusią odą.Gamintojas siūlo tris skirtingus kapsulių variantus:

„MonoDermà C10“ – tai saugus, natūralus šviesinamasis serumas, padedantis mažinti odos pigmentaciją. Užtikrina skaisčią, lygią odos spalvą.

„MonoDermà A15“ padeda odai susigrąžinti jaunatvišką tekstūrą, stangrumą ir glotnumą, bei pašalinti raukšles.

„Monoderma E5“. Saulės, smogo, valiklių, makiažo priemonių, vėjo ir karščio daroma žala po kurio laiko tampa vis labiau pastebima. E5 – galinga, natūrali vitamino E (dar vadinamo tokoferoliu) forma, kuri puikiai įsigeria į odą ir nesukelia alergijos.


Taigi, kodėl moterys mėgsta tokio pobūdžio produktus? Produktai kapsulėse yra labai koncentruoti, o tai reiškia, kad jose yra sudėta maksimali dozė vitaminų, kurie akimirksniu turi pagerinti odos būklę. Aš teikiu pirmenybę drėkinančioms kaukėms, tačiau yra moterų , kurios kaukių nemėgsta, todėl renkasi kitas alternatyvas. Visų kapsulių konsistencija yra labai aliejinė bei kiek silikoninė. Man nepatinka tokio tipo produktai, tačiau tai nereiškia, kad produktas blogas, tiesiog man nepriimtinas. Nepaisant to, gelis gan greitai susigeria, todėl neverta nerimauti, kad oda atrodys perdėtai aliejinė. Patarčiau produktą naudoti vakare prieš miegą, tuomet poveikis bus pats geriausias. Vitaminų kapsules labai rekomenduoju pasiimti su savimi į keliones, naudoti po didelių temperatūrų svyravimų ar ilgalaikių skrydžių.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą