Instagram: viktorija_andriukaitiene

2018 m. kovo 27 d., antradienis

STILIUSBOX Grožio dėžutės odaiSveika ir spindinti veido oda yra neįsivaizduojama be kruopščios priežiūros. Tinkamai prižiūrėta veido oda yra ne tik jūsų natūralaus grožio vizitinė kortelė, bet ir svarbiausias pagrindas tobulai atrodančiam makiažui. Jau esu apžvelgusi  stiliusbox dėžutę skirtą makiažui atlikti, todėl šį kartą panagrinėsime dėžutės turinį skirtą odos priežiūrai, kurioje rasite svarbiausias veido priežiūros priemones, pradedant valymui ir baigiant drėkinimui reikalinga kosmetika.


Taigi, dėžutėje rasime taip visų mylimą hialurono serumą. Serumo sudėtyje yra trijų rūšių hialurono rūgščių, kurių veikimas papildo vienas kitą: Labai mažo molekulinio svorio rūgštis (SLMW) padidina drėgmės lygį odoje; didelės molekulinės masės rūgštis (HMW) sudaro sluoksnį ant odos paviršiaus, kuris apsaugo nuo dehidratacijos. Todėl oda yra gerai hidratuota tiek viduje, tiek išorėje. Ji tampa lygi, tvirta, minkšta ir elastinga. Hialurono rūgštis stiprina odos apsaugines savybes. Dėl antioksidacinių savybių - didina odos atsparumą laisviesiems radikalams, kurie yra kenksmingi. Ji turi anti-senėjimo savybes.

Labai patiko drėkinamasis kremas. Jo konsistencija lengvutė, labai skalsi. Po šio produkto oda tampa švelni bei gerai sudrėkinta. Sakyčiau, kad šis kremas drėkina geriau nei serumas, tačiau geriausias poveikis jaučiamas naudojant produktus kartu. Pirmiausia vertėtų padengti odos paviršių hialurono serumu, tik tuomet dengti kremą. Labai geras duetas, kuris paruošia odą visam makiažui.

Makiažo valiklis ir kartu veido tonikas visiems odos tipams efektyviai nuvalo makiažą ir visus nešvarums nuo odos paviršiaus.  Argano aliejaus trigliceridų dėka micelio vanduo yra nepaprastai švelnios konsistencijos, todėl produktas nedirgina odos, ją drėkina bei ramina. 


Visi trys produktai yra iš ties geri. Mano akimis, stiliusbox dėžutę tikrai apsimoka nusipirkti, tereikia išsirinkti kokio tipo produktų jums reikia, grožiui, odai ar žavesiui.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą