Instagram: viktorija_andriukaitiene

2018 m. balandžio 14 d., šeštadienis

KRIKŠTYNOSNesumeluosiu jei pasakysiu, kad visą praėjusį mėnesį gyvenau krikštynų nuotaikomis. Kokį dekorą pasirinkti, kur užsakyti saldžiam stalui tortą bei kitus skanumynus ir daug kitų klausimų užduoda sau kiekviena mama, kuri ruošiasi šiai šventei. Nepaisant labai ilgo sąrašo darbų, kuriuos reikia atlikti, tai, turbūt , patys maloniausi rūpesčiai, kuriuos  su dideliu džiaugsmu įvykdžiau ,mano manymu, visai neblogai. Dalinuosi su jumis mūsų šventės akimirkomis bei rekomendacijomis, kurios tikiu bus naudingos ir tau.

  • Pats atsakingiausias ir , turbūt, svarbiausias aspektas, kuris lemia ar šventė nusiseks ar ne - šventės vieta. 

Eilę metų savo šventes švenčiame kavinių tinkle "Sigmutė" ir niekada neteko nusivilti nei maistu, nei aptarnavimu. Šį kartą pasirinkome Laisvės prospekte esančią 'Sigmutėlę' , kuri talpina apie 50 žmonių. Mums labai patiko interjeras bei išplanavimas, patogi vieta bei parkingas. Kalbant apie maistą, tikrai jokių nusiskundimų neturime , vien tik pagyras virtuvei bei aptarnaujančiam personalui. Esam labai dėkingi šiai vietai už svetingumą, sugrįšime dar ne kartą. :))) http://www.sigmutele.lt/index.php?id=59  • Šventinės vietos dekoras.  https://www.facebook.com/poohbalionai/ . Po vienos labai karčios patirtie su viena balionų įmone , supratau, kad ir balionus reikia rinktis atsakingai. Jei trumpai, atvežus balionus jie po kelių valandų išsileido. :) Va taip vat nutinka, todėl šį kartą rinkomės atiddžiau bei atsakingiau. :) Pooh balionai išsilaikė puikiai ~3 dienas vėliau pradėjo po truputį leistis. Labai patenkinti ir dėkingi. :) 
  • Sekantis ne ką mažiau svarbus punktas - saldus stalas. 
Nemačiau jokio reikalo samdytis šventės dekoratorės, kadangi žinau, kad pati tikrai sugebėsiu suruošti saldų stalą savo leliukui. Visus indus susipirkau Maximoje, kai buvo 40 procentų nuolaida indams ir manau, kad šie pirkiniai pasiteisins kiekvienai mamai, kuri pati ruošia savo atžaloms šventes bei gimtadienius. Būtent todėl, rekomenduoju palaukti nuolaidų ir jokiais būdais nesinuomoti tokių dalykų. Taupykime savo lėšas ir nešvaistykime jų veltui. :) 

  • Angelo statulą pirkau Senukuose (šiuo metu yra akcija 24 eur vietoj 32 eur). 
  • Tortas, dekoruoti meduoliai, keksiukai bei popsai užsakyti pas - Daivą Pečiulienę . Tortas buvo labai skanus, apsilaižėm pirštus. :) 

Bumbulas gamina pagal individualius užsakymus įvairias dekoracijas, papuošimus, todėl jei nežinote, kaip papuošti šventę, būtinai apsilankykite jų parduotuvėje.


Krikštadėžę pirkome su ta mintimi, kad joje laikysime krikšto rūbelius ar kitas su krikštu susijusias smulkmenas. Dėkojame Irinai, už nuostabų rankų darbą. Dėžutė ne tik puošė stalą, bet ir atliko vokelių rinkėjo funkciją. :)


Ieškodami dovanų norėjome, kad jos visuomet primintų šventę bei jos angelišką tematiką, todėl užsakėme kvapukus į mašiną su graviruotu tekstu ant angeliukų , o krikšto mamai apyrankę. Dovanėlės mažytės, bet labai dailios bei dovanotos su meile.


Labai seniai turiu šiuos auskarus , tačiau vis nebuvo progos jais pasipuošti. Kadangi auskarai ypatingi ir progos reikėjo ypatingos. :) Manau, kad toks komplektas galėtų drąsiai puošti net ir nuotaką.:)
Tai tiek, jei turite kokių klausimų, drąsiai klauskite, o aš pradedu dėliotis mintis bei idėjas metukų šventei. ;) P.S jei nesunku pasidalinkite idėjomis kaip smagiai paminėti pirmąjį gimtadienį. :)) Bučkiai. ;)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą