Instagram: viktorija_andriukaitiene

2018 m. gegužės 17 d., ketvirtadienis

ARTISTRY YOUTH XTEND Apsauginis kremas | Pakeliamasis lyginamasis makiažo pagrindas


Pastebėjau tokią tendenciją, kad Artistry prekės ženklą arba labai mėgsta, arba apie jį atsiliepia nelabai gerai. Iš tiesų, nelabai suprantu žmonių, kurie turi kažkokią išankstinę nuomonę apie skirtingus gamintojus, juk , kaip ir visur, galima rasti ir nelabai vykusių produktų, ir tikrų tikriausių perliukų. Labai tikėtina, kad neigiamas požiūris į tam tikrą gamintoją atsirado su neigiama patirtimi išsirinkus netinkamą produktą. Kad išvengti nusivylimo, visuomet siūlau pasiskaityti kitų merginų atsiliepimus, tuo tarpu , dalinuosi savo atradimais su jumis.


ARTISTRY YOUTH XTEND priemonės buvo sukurtos specialiai kovai su senėjimo požymiais ir tam, kad būtų užprogramuota jų ateitis! Kažkada jums buvau rekomendavusi veido kaukes būtent iš šios serijos (Reprogramuojanti Kaukė ARTISTRY YOUTH XTEND) , kuri yra visiška tobulybė siekiant atstatyti bei stabdyti odos senėjimą. Dar ši kaukė išsiskiria tuo, kad yra padalinta į dvi dalis. Tokiu būdu, kaukė geriau priglunda prie odos, ją žymiai lengviau naudoti. Tikrai superinė kaukė, po jos oda, kaip naujutėlė.


Na, o dabar grįžkime prie mano naujų atradimų. Mano top sąraše atsidūrė - ARTISTRY YOUTH XTEND Pakeliamamasis lyginamasis makiažo pagrindas. Iš tiesų negalvojau, kad man taip patiks šis produktas, tačiau naudoju vos ne kiekvieną dieną ir negaliu atsidžiaugti. “ARTISTRY” “YOUTH XTEND” pakeliamasis lyginamasis makiažo pagrindas tinka visiems odos tipams, tame tarpe ir jautriai odai. Makiažo pagrindas pakelia, lygina ir stangrina odą laikui bėgant. Taip pat pastebėjau, kad pagrindas pasižymi labai geru drėkinimu, sušvelnina smulkių raukšlelių ir raukšlių požymius bei grąžina odai jaunatvišką išvaizdą, turi SPF 20. Produktas man primena tarpinį variantą tarp bb bei cc kremo, lengvai dengiasi ir itin gražiai atrodo ant odos. Dažniausiai, baigiant sunaudoti pudrą ant dugno bei sienelių lieka nemaži pudros likučiai, todėl reikia visaip krapštyti likučius, kurių tikrai nesinori išmesti. ARTISTRY YOUTH XTEND linijos pagrindai turi įdiegtą specialią dozavimo sistemą, kuri užtikrina visišką produkto sunaudojimą. Pakuotės dugne (viduje) yra siurbliukas, kuris veikiamas dozatoriaus paspaudimo naudojant produktą kyla į viršų ir išstumia produktą. Tai yra superinis dalykas leidžiantis išnaudoti produktą iki paskutinio lašelio. Kaip matote iš dugno, sunaudojau jau nemažai. :) ARTISTRY YOUTH XTEND Apsauginis kremas pagerina normalios ir sausos odos būklę bei suteikia jai švelnumo, tuo pačiu tinkamai apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio bei neleidžia atsirasti senėjimo požymiams. Apsauginio kremo, skirto naudoti rytais, sudėtyje yra unikalus natūralių kondicionierių bei antioksidantų junginys, suteikiantis apsaugą nuo greito gyvenimo tempo sukeliamų stresų ir žalingo aplinkos poveikio visai dienai. Šį kremą naudoju pagal paskirtį arba užsitepu vakare prieš miegą. Produktas suteikia be galo gerą drėkinantį efektą dėka natūralių ingredientų, tokių kaip afrikietiško baobabo medžio vaisių, juodųjų serbentų, žaliųjų tropinių vyšnių ir kitų augalų ekstraktų, taip pat, kremas turi SPF 15, kuris suteikia ilgalaikę apsaugą ir padeda išvengti odos pažeidimų, tokių kaip smulkios raukšlelės bei raukšlės.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą