Instagram: viktorija_andriukaitiene

2018 m. gegužės 15 d., antradienis

L'OCCITANE AQUA RÉOTIER linijaVisai nenuostabu, kad šiais metais be galo daug kompanijų, lyg susitarusios, išleido visą eilę drėkinančių produktų, tik spėk rinktis. Tai byloja apie tai, jog iš ties gerų variantų ne tiek ir daug, o, artėjant vasaros sezonui, jų poreikis išauga akimirksniu. Iš gausybės variantų išsirinkti iš ties sudėtinga, tačiau įmanoma. Šiandien dalinuosi su jumis Aqua Reotier linijos apžvalga, kuri tikiuosi padės jums apsispręsti ar reikalinga jums ji ar ne.Jei būčiau paprastas vartotojas, o ne blogerė, tikrai manyčiau, kad šios linijos sėkmę bei tokią didelę sklaidą internete lėmė gera reklama. Dalis tiesos tame yra, tačiau pati linija iš tiesų vertą kiekvieno gero žodžio, kadangi produktai - puikūs. 

AQUA RÉOTIER linija pripildyta vandeni, hialurono rūgštimi bei kalciu. Šios linijos užduotis - užtikrinti kuo ilgesnį odos drėkinimą.

Apžvalgą manau pradėsiu nuo labiausiai intriguojančio bei daugiausiai dėmesio susilaukusio produkto - ODOS TROŠKULĮ MALŠINANČIOS VEIDO ŽELĖS. Dėka skaidraus indelio matosi taip visiems patikę oro burbuliukai. Na nesakykit, atrodo iš ties smagiai. :) Imant produktą ant pirštų ar sklaidant ant veido, burbulių pojūčio , žinoma, nėra, konsistencija gelinė, kvapas gaivus. Tikėjausi, želė susigers greičiau, tačiau tam reikia šiek tiek daugiau laiko. Iš pradžių gali atrodyti, kad produktas palieka lipnumą, todėl nedarykite skubotų išvadų, o truputėlį luktelėkite. PRAUSIAMOJI VEIDO ŽELĖ gerai valo veido odą, nesausina bei nedirgina, suteikia švelnumo bei komforto pojūtį. Po šio produkto dažniausiai naudoju DRĖKINAMĄJĄ VEIDO ESENCIJĄ. Ši man patiko labiau nei želė, kadangi greičiau susigeria, yra lengva, kaip vandenukas. Šią esenciją laikau šaldytuve, todėl ji ne tik gerai atgaivina, bet ir suteikia stangrumo, pripildo odą drėgme. Esencija idealiai tinkama naudoti prieš kremą, be to, aš patarčiau ją pasiimti su savimi ir keliaujant į šiltus kraštus, bei naudoti , kaip drėkiklį dienos eigoje.

Iš visų šios linijos produktų, labiausiai odą maitinantis bei drėkinantis produktas, žinoma, yra ODOS TROŠKULĮ NUMALŠINANTIS VEIDO KREMAS „AQUA RÉOTIER“. Kremas kreminės tekstūros, idealiai tinkamas naudoti vakare. Šį kremą rekomenduočiau sausesnės odos savininkėms, būtent jums kremas tiks idealiai. Man patinka, kad kremas ne tik gerai drėkina, bet turi tuo pačiu ir maitinamąjį poveikį, yra malonaus kvapo, gerai susigeria bei palaiko drėgmę odoje.

Kaip ir minėjau, AQUA RÉOTIER skirta dehidratuotai bei išsausėjusiai odai, tad jei jūsų odos tipas būtent toks, tikrai rekomenduoju. Daug kas klausia ar būtina naudoti visus šioje linijoje esančius produktus. Tikrai ne. :) Rinkitės pagal poreikį bei savo biudžetą. Jei biudžetas kiek mažesnis, patariu išbandyti man labiausiai patikusius veido esenciją bei kremą.:)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą