Instagram: viktorija_andriukaitiene

2018 m. birželio 18 d., pirmadienis

pretty VULGAR Naujienų apžvalga


Pagaliau atėjo tie laikai, kai Lietuvoje galima įsigyti beveik visus žinomiausius bei garsiausius prekių ženklų produktus ir viskas, dėka tokių parduotuvių, kaip Douglas. Žinia apie tai, kad Pretty Vulgar prekės ženklas atkeliauja ir į Lietuvą buvo iš ties netikėtas, tačiau labai lauktas. Šis gamintojas maksimaliai stengiasi atskleisti kiekvieno gaminio išskirtinumą bei pateikti jį vartotojui dar nematytame amplua. Žvilgtelėkite iš arčiau į paukščių grožiui dedikuotą kolekciją.


„Pretty Vulgar“ kosmetika atspindi idėją, kad žmonės nėra minia, ji teigia, kad žmonės yra gražios daugiaveidės priešingybės. Prieštaringumas slypi įvairiausiuose šio prekių ženklo aspektuose.

Grožio įvaizdžiai, kuriuos siūlome, atsirado žvelgiant į įspūdingo grožio paukščių spalvų įvairovę ir skatina mąstyti kuo plačiau. Jauskis laisva kaip paukštis ir atskleisk kiekvieną savo asmenybės niuansą ir atspalvį... Ar jautiesi elegantiška kaip gulbė, ar juoda kaip varna, ar bet kuris atspalvis tarp jų.

Nieko panašaus į šią kolekcija neesu mačiusi. Visur akcentuojami paukščių motyvai, ryškios spalvos bei gamta. Didžiausią įspūdį man paliko The Feathers Mascara Riečiantis tušasElegantišką paukščio narvelio dizainą „The Feathers“ blakstienų tušui sugalvojo tam, kad įkvėptu mus išsiveržti iš savo narvelio bei kasdienybės. Net jei tušas man nepatiktų aš jį pateisinčiau vien dėl tokio įspūdingo įpakavimo, tačiau nusivilti šį kartą tikrai neteko. Ne gana to, kad tušas atrodo iš ties wow, jis gražiai dažo blakstienas dėka lenkto šepetėlio, ilgina bei riečia. Kiekvieną kartą išsitraukus šį gražuolį aplinkiniai nustemba, kad tai yra tiesiog tušas (kažkodėl visi galvoja, kad čia kvepalai :)) ). Be to pastebėjau, kad tušas neturi savybės sausinti blakstienų, netrupa bei gerai išsilaiko. 

Antroje vietoje pagal didžiausią įspūdį padariusį produktą, žinoma, keliauja - Throwing Shade: Pretty Birdie Akių šešėlių paletė. Pretty Birdie akių šešėlių paletėje yra 12 ilgai išliekančių, pigmentų prisodrintų, ryškių spalvų. Rinkinyje yra matinių, žėrinčių ir šilkinių atspalvių, kuriuos lengva derinti bei maišyti. Spalvos, kaip pastebėjote, itin ryškios ir be galo pigmentuotos. Paletė atrodo , kaip iš pasakos, yra didelis veidrodis, kurio pagalba pasidažysite bet kur. Tiesa, nemanau, kad būtent šių atspalvių paletė bus populiariausia, kadangi asortimente yra ir kitų, labiau švelnesnių bei universalesnių atspalvių variantų, į kuriuos rekomenduoju atkreipti dėmesį. Norint, kad šešėliai išsilaikytų ilgiau, o jų atspalviai būtų dar labiau ryškesnį, visuomet naudokite ir akių bazę. Uncaged Eyeshadow Primer Akių šešėlių bazė  prisitaiko prie odos spalvos, yra lengvos tekstūros, lygina odą ir pagražina šešėlius - jie atrodo ryškesni ir ilgiau išlieka. Ši permatoma, visiems odos atspalviams tinkama priemonė yra papildyta mineralų turtingu moliu, kuris sugeria riebalų perteklių, todėl vokai nesiraukšlėja, o šešėliai neišblanksta. Na ir pabaigai, Stick to the Story tirštas lūpų balzamas su spalva glotnina lūpas ir suteikia joms žavią, perregimą spalvą.  Balzamas papildytas vitaminu E, sviestmedžių sviestu, alyvuogių aliejumi, jojobos aliejumi ir nerafinuotu kokosų aliejumis, todėl smarkiai drėkina ir suteikia ilgalaikį komfortą.

Naujienų ieškokite Douglas parduotuvėje - https://www.douglas.lt/pretty_vulgar/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą