Instagram: viktorija_andriukaitiene

2018 m. gruodžio 16 d., sekmadienis

ARTISTRY Dovanų idėjos JAI ir JAM


Kol nebuvau susipažinusi su Artistry produkcija iš arčiau, kiek abejojau šiuo prekės ženklu vien dėl savo nežinomybės. Tačiau viskas pasikeitė, kai pradėjau bendradarbiauti su šia įmone ir išbandyti vis daugiau ir daugiau produkcijos. Jūs puikiai -inote, kad mano vienas mėgstamiausių makiažų pagrindų yra būtent iš Artistry, o lakštinės veido kaukės yra tiesiog tobulos. Ir šiais metais papildžiau savo dovanų krepšelį Artistry produkcija, nes gavau tiek mamos prašymą, tiek tėčio kai ką prigriebti ir iš čia. 


Taigi, mamos prašymu užsakiau Reprogramuojančių veido kaukių rinkinuką (jį sudaro 5 kaukės) bei kvepalus. Kadangi jau pati buvau bandžiusi šias kaukes, patariau ir mamai jas išbandyti, nes geresnių kaukių su žiburiu nerasit. Visų pirmą , kaukė susideda iš dviejų dalių. Būtent dėl to, ją labai lengva užsidėti, be to, yra labai didelė dalis kaukės skirta ir kaklui. Vyresnio amžiaus moterims, kaklo odą itin svarbu prižiūrėti, todėl šis variantas jums bus kaip tik. Kaukė labai stipriai kovoja prieš senėjimo požymius bei stengiasi juos sustabdyti. Sudėtyje esantis LifeSirt ekstraktas padeda aktyvinti odos natūralių baltymų gamybą ir užkerta kelią senėjimui, prailgindamas odos ląstelių gyvenimo trukmę. Afrikos Baobabo vaisių ekstraktas padeda pagerinti odos būklę ir ramina odą. Micro-X6 Peptidas padeda aktyvinti kolageną. Po šios kaukė oda jaučiasi pasakiškai. Itin prisotinta drėgmės, putlesnė, skaistesnė bei lygesnė. Jei ieškote tikrai geros dovanos, šis kaukių rinkinys yra idealus sprendimas palepinti save ar savo mylimą moterį ir visai nesvarbu kas ji mama, teta ar sesė. ;) 
Kvepalai švenčių periodu , turbūt, nieko nenustebins, tačiau būtent kvepalai yra kone laukiamiausia dovana. Aš taip pat labai mėgstu gauti kvepalus, nors sakoma, kad tai labai banali dovana, tačiau aš taip nemanau. :) Mano mamai labai patinka kvapai su gėlių natomis, būtent tokius turi Artistry. Lyg žengiant Paryžiaus lengendiniu Bagatelio sodu ARTISTRY FLORA CHIC patraukia jūsų dėmesį citrusinėmis prancūzų Klementinos natomis ir prabangios Bulgariškos rožės švelnumu bei saldumu, užbaigdamas atpalaiduojančia ir egzotine kvapiąja Kananga. Gėlių kvapo ir moteriški, kerintys bei prašmatnūs, būtent tokie yra ARTISTRY FLORA CHIC. O jau kokio grožio jų dizainas. :) Wow.Su vyrais visuomet viskas paprasčiau, kai jų norai nėra labai dideli.:) Iš HYMM produkcijos vyrams nusižiūrėjom Rutulinį dezodorantą bei Plaukų ir kūno šampūną 2 viename.  Dezodoranto formulės sudėtyje yra šalavijų lapų ekstrakto, kuris, kaip žinoma, turi antibakterinį poveikį, todėl pasižymi kvapus kontroliuojančiomis savybėmis. Jo sudėtyje nėra aliuminio druskų, todėl oda gali natūraliai kvėpuoti.  Na, o 2 viename plaukų ir kūno šampūnas yra naudojamas viso kūno – nuo galvos iki kojų – prausimui ir turi teigiamą poveikį odos būklei. Formulė sukurta iš vandeninių mėtų ekstrakto ir jūros mineralų, nuprausia tiek kūną, tiek plaukus ir palieka gaivų kvapą, o plaukus švelniai kondicionuoja.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą