Instagram: viktorija_andriukaitiene

2018 m. gruodžio 13 d., ketvirtadienis

"NIDA" Kalėdiniai dovanų rinkiniai. Puiki dovana moterims


Savo šeimos moterų tikrai nežadu nuskriausti, kadangi ir joms esu paruošusi labai smagius dovanų rinkinius su "NIDA" produkcija. "NIDA" kosmetika alsuoja moteriškumu, švelnumu ir lengvumu. Tai moteriška linija, mylinti ir puoselėjanti moters grožį nuo švelnaus rytinio kremo prisilietimo prie veido, kūno odos, plaukų galiukų iki ramaus naktinio miego palinkėjimo.

Kaip ir kosmetika "Vėjas", "NIDA" pagaminta Lietuvoje, naudojant tik pačius geriausius ingredientus ir natūralius ekstraktus, –  dilgėlių, miško bruknių, alavijų, agurkų, įvairių žolelių ekstraktai, hidrolizuoti kviečių baltymai, kviečių gemalų aliejų ir ne tik. Jos išskirtinumas „lietuviškasis auksas“ – gintaras. Gintaras – pasižymintis ypatingomis odą puoselėjančiomis savybėmis: stiprina odos apsauginį barjerą, saugo ją nuo drėgmės praradimo bei išsausėjimo, o kosmetikoje naudojama gintaro rūgštis pripažinta kaip ypač veiksminga, kuri veikia kaip antioksidantas, pasižyminti intensyviomis drėkinimo savybėmis. Gintaras nepalieka abejingų ir plaukų priežiūroje. Jo dėka stiprėja ne tik pats plaukas, bet ir plauko šaknis, maitinama galvos oda. Plaukai tampa stiprūs ir žvilgantys.


"NIDA" kosmetikos rinkinius išsirinkau dėl geros kainos bei kokybės santykio. Visuomet stengiuosi palaikyti lietuvišką produkciją ir duoti jai galimybę nustebinti. "NIDA" odos priežiūros produktus naudoju jau ne pirmą kartą, todėl perkant dovanų rinkinius iš šio prekės ženklo, tikrai žinau, kad nesuklysiu. Be to, dovanų rinkiniai labai gražiai supakuoti, tad abejonių jokiu nelieka. Reikia griebti kol yra, nes tokiomis geromis kainomis dovanų rinkinių reikia labai paieškoti. Maximose šie rinkiniai yra graibstomi akimirksniu. Tikiuosi šie rinkiniai atneš džiaugsmo akimirkas mano mieloms damoms. Dėl to aš esu rami. :))


Rinkinius "Vėjas" bei "NIDA" rasite Maxima parduotuvėse.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą