Instagram: viktorija_andriukaitiene

2019 m. sausio 7 d., pirmadienis

Trys išbandyti produktai iš MARY KAY bei vienas atradimas


Nežinau kodėl, tačiau ir mane palaužė ligos. Nepaisant to,  turėjau daug laiko tinginiauti bei bandyti daug daug kosmetikos, tame tarpe, ir kelias naujienas iš MARY KAY. Turbūt žinote, kad sergat odai reikia žymiai daugiau vandens, oda labiau sausėja bei šerpetoja. Iš išbandytų trijų produktų radau sau produktą, kuris vienareikšmiškai bus dar kartą kartojamas bei bus vadinamas metų atradimu.Kuris? Skaitome. 


Keisčiausiu produktu aš įvardinčiau - „TimeWise Repair“ veido šveitiklį„. Dažniausia šveitiklį įsivaizduojame su šveičiamosiomis granulėmis, tačiau jų čia nėra. Esmė tame, kad šveisti odą gali ne tik granulės, bet ir sudėtyje esančios rūgštys. Šiuo atveju, šveitiklio sudėtyje rasime Glikolio rūgšties, kuri pašalina negyvas viršutinio epidermio sluoksnio ląsteles. Ji taip pat skatina odos atsinaujinimo procesus – pagreitindamas negyvų epidermio ląstelių šalinimo tempą, šveitiklis skatina natūralų odos atsinaujinimo procesą ir padeda odai atgauti jaunatvišką išvaizdą, sumažina nelygumus, kurių yra odos paviršiuje, žymiai ją išlygina, oda nustoja būti sausa ir šiurkšti, gerina aktyviųjų medžiagų įsisavinimą – kai negyvos epidermio ląstelės yra pašalintos, oda yra paruošta priimti kitus odos priežiūros produktus, drėkina – šveitiklio sudėtyje yra jūros dumblių ekstrakto, pasižyminčio stipriai drėkinamosiomis savybėmis, todėl panaudojus šveitiklį nėra odos išsausėjimo pojūčio. Šveitiklio konsistencija primena paprastą kremą, kurį reikia užsitepti ant sauso švaraus veido ir palaukti 10 minučių. Tuomet nuplauti veidą šiltu vandeniu bei nusausinti. Po šveitimo oda buvo švelni, kaip ir galima buvo tikėtis, bei lygi. Kaip ir minėjau, toks šveitiklis ganėtinai neįprastas, todėl jei mėgstate švelnius tokio tipo produktus be grubių granulių, galite pamėginti. Vienintelis dalykas, kurį įvardinčiau kaip minusu, tikrai aukštą kainą. Bent jau man, labiau patinka šveitikliai su granulėmis, todėl šis nepritapo mano veido odos priežiūroje. 


Absoliučiu mano atradimu tapo - Neriebi drėkinamoji želė. OMG kaip ji gerai drėkina bei susigeria. Šiuo metu mano odai labai reikia greitos drėkinamosios pagalbos. Sergu, trūksta skysčių, nuo to kenčia ir oda. Ši želė nerealiai gerai drėkina akimirksniu. „Mary Kay“ Neriebi drėkinamoji želė yra neriebi, lengva želė, kuri greitai susigeria, oda išlieka atvėsinta, atgaivinta ir sudrėkinta iki 10 valandų. Dar vienas labai puikus dalykas, želė turi vėsinantį poveikį, todėl vasarai jis bus must have. Nieko neesu bandžiusi geresnio ir tai yra nuostabu. Kai pabaigsiu šį indelį būtinai kartosiu. O jei blogeris antrą kartą kartoja produktą, tai reiškia labai daug. :))


Na ir pabaigai, Neriebus akių makiažo valiklis. Švelniai, netraukiant ir netempiant jautrios paakių odos nuvalo akių makiažą, įskaitant ir vandeniui atsparų. Po naudojimo, oda nelieka riebi. Dvisluoksnė neriebi formulė švelniai nuvalo visų tipų akių makiažą. Viršutinis sluoksnis pašalina vandeniui atsparų akių makiažą, o apatinis sluoksnis pašalina vandeniui neatsparų akių makiažą. Kadangi du sluoksniai veikia kartu, kad priemonė būtų efektyvi ją reikia gerai suplakti. Valiklį vertinu labai gerai, tačiau aš mėgstu naudoti tiesiog micelinį vandenuką. Tai jau įpročio reikalas. :) 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą