Instagram: viktorija_andriukaitiene

2019 m. sausio 3 d., ketvirtadienis

Vyriška kosmetika MAN CAVE


Tai ką, su Naujais metais visus! Jau spėjau sulaukti žinučių, kad pasigedote apžvalgų, todėl bandau sugrįžti į įprastą ritmą bei nudžiuginti jus naujais atradimais bei rekomendacijomis. Turbūt pastebėjote, kad savo bloge karts nuo karto apžvelgiu ir vyrišką kosmetiką, kadangi moterys, mylinčios savo vyrus, taip pat žvalgosi gerų produktų ir jiems, todėl labai viliuosi, kad mano atrasti produktai sudomins ir jus. Šį kartą noriu su jumis pasidalinti labai gera linija vyrams - MAN CAVE. Šį prekės ženklą žinojau jau seniai, tačiau vyras jo dar nebuvo bandęs, todėl šventėms nupirkau kelis einamiausius produktus, kuriuos jis naudoja dažniausiai. Žinot ką? Super produktai! O kvapas! Ne tas pigutis jūrinis, kuris visiems pabodęs..Žodžiu skaitom.:)

MAN CAVE – tai Didžiojoje Britanijoje pagaminta vyriška kosmetika. Ji padės pasirūpinti vyrų veido ir kūno oda, plaukais ir barzda. Džiugu, kad linija apima visapusišką priežiūrą ir pasirinkimo galimybės labai didelės. MAN CAVE priemonės nėra bandytos su gyvūnais, jų sudėtyje nėra parabenų, sulfatų ir naftos produktų, be to ši kosmetika tinkama veganams.


Mano dovanų krepšelį sudarė:

MAN CAVE pieštukinis dezodorantas. Dezodorantas papildytas natūraliomis veikliosiomis medžiagomis, kurios teikia gaivumą visą dieną ir užtikrina apsaugą nuo prakaitavimo ir nemalonaus kvapo. Ramunėlių ekstraktas tausoja pažastų odą ir jos neerzina. Taip pat sudėtyje nėra alkoholio bei aliuminio. 

MAN CAVE CEDARWOOD dušo želė. Dušo želė švelniai valo, drėkina ir atgaivina odą. Sudėtyje yra Kedrų, arbatmedžio ekstrakto, juodųjų pipirų aliejaus, L - arginino.

MAN CAVE SENSITIVE kūno prausiklis . Prausiklis gerai prausia, atgaivina ir puoselėja odą. Sudėtis papildyta alavijų lapų sultimis ir agurkų ekstraktu. Tinka jautriai odai prižiūrėti.

MAN CAVE TEXTURISING plaukų formavimo pasta . Plaukų formavimo pasta sukurtas specialiai vyrų plaukams prižiūrėti. Plaukų formavimo ir modeliavimo pasta leidžia kurti  įvairias šukuosenas. Ji suteikia patikimą fiksaciją, neapsunkina ir nesulipina plaukų.

MAN CAVE plaukų kremas. Plaukų formavimo kremas leidžia kurti  įvairias šukuosenas. Jis suteikia plaukams švelnumo ir malonaus viskio kvapo.
Prašiau vyro pasidalinti pojūčiais bei įvertinus produktus išskirti labiausiai patikusius, tačiau vyras negalėjo išskirti nei vieno produktu, kadangi visais buvo labai patenkintas. Labiausiai nustebino itin geras produktų kvapas, kuris nė iš tolo nepriminė vyrų odos priežiūroje dažniausiai pasitaikančius aromatus. Jis labai brandus bei solidus. Geriau kvepiančios dušo želės vyrams neesu mačiusi. Vyrui labai patiko produktai plaukų modeliavimui, o dezodorantui atskiri plojimai. Nepaisant to, kad produktai iš ties superiniai, atskiri komplimentai ir pakuočių dizainams. Turbūt pastebėjote, kad moteriška kosmetika neretai atrodo daug gražiau nei vyriška, nes vyrai ne itin kreipia dėmesį į įpakavimą, tačiau šis įprotis pamažu keičiasi ir, imta pastebėti, kad vyrai tampa vis reiklesni ir pakuotės dizainui bei jo patogumui. MAN CAVE produktus ne gėda pastatyti vonios kambaryje, jie atrodo reprezentatyviai, todėl drąsiai pirkite. Labai geri produktai, kurie nenuvils jūsų vyrų. :) Aš , kaip moteris, galiu pasakyti, kad turiu tikrai gerą uoslę geriems produktams, todėl noras pasiūlyti vyrui kažką naujo pasiteisino su kaupu.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą