Instagram: viktorija_andriukaitiene

2019 m. vasario 18 d., pirmadienis

VIETOS REKOMENDACIJA - Paukščių takas Restoranas


Sveiki, mielieji.💏 Praėjus visos šventėms, tiek ❤️ Valentino dienai, tiek Vasario 16, nutariau parašyti rekomendaciją apie vietą, kurioje apsilankėme, būtent, per šias šventes, juolab, kad klausimų ar verta ten apsilankyti bei pavakarieniauti sulaukiau tikrai nemažai. Tad mažiau kalbu, daugiau darbu, kviečiu skaityti naują vietos rekomendaciją.❤️

Iš tiesų, Televizijos bokšte nusprendėme apsilankyti ne šiaip sau. Artėjant Valentino dienai bei Vasario 16 norėjosi aplankyti iš ties kažkuo išskirtinę vietą, o dar geriau apjungiančią šias dvi šventes. Apie televizijos bokštą bei restoraną "Paukščių takas" pagalvojome iš karto. Kaip gerai nušauti du zuikius, ir Valentino dieną praleidome itin romantiškai, bei paminėjome Lietuvai itin svarbią šventę. 


Vilniaus TV bokštas yra aukščiausias statinys mūsų šalyje ir teisėtai užima garbingą vietą tarp aukščiausių pasaulio televizijos bokštų. Pagal aukštį jis yra 8-as Europoje ir 26-as pasaulyje. Mintis, kad mes praleisime vakarą 165 m aukštyje esančioje TV bokšto žiedinėje dalyje (55-ame aukšte lyginant su daugiabučiais pastatais) Valentino dieną, iš tiesų žavėjo. Net vyrui pasakiau, kam skristi į Paryžių pirštis, jei galima ne ką prasčiau pasipiršti ir Lietuvoje, aukščiausiame pastate su gražiausia panorama. 

Valentino dienai restoranas siūlė labai viliojantį paslaugų paketą, kurį iš karto galiu pagirti. Buvo viskas be galo skanu, patiekalai parinkti kruopščiai bei pritaikyti būtent šiai šventei. Daug širdėlių, daug įvairių skonių bei geros muzikos.
Vakaro metu ragavome:

Užkandį (krepšelis su jautienos tartaru, krepšelis su antienos paštetu, 2 mini krepšeliai su vištienos putėsiais, 2 mini krepšeliai su serano kumpiu);


Sterko kepsnį su tigrinėmis krevetėmis, smidrais, lapinėmis daržovėmis, gruzdintos bulvių skiltelės;

Karštus ledus;


Kokteilį.


Mums labai pasisekė, kad vakaras nebuvo apsiniaukęs ir galėjome ne tik ragauti skanius patiekalus, bet ir grožėtis nuostabia panorama. Kiek teko domėtis bei girdėti, TV bokšte nuolat vyksta įdomūs renginiai, o Paukščių take galime švęsti net ir gimtadienius, vestuves bei kitas jums svarbias šventes. Tuo tarpu darbo dienomis nuo 11 iki 17 valandos, užsukite tiesiog skanių pietų. 

Daugiau informacijos apie renginius bei specialius pasiūlymus rasite čia:

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą