2020 m. gruodžio 21 d., pirmadienis

Lecler VEIDO KAUKĖS Apžvalga

 


Žinote, nesu mėgėja tepamų veido kaukių... Tiesiog, per daug terlionės.  Ir nors nemažai moterų nemėgsta lakštinių kaukių, lygiai tiek pat, kiek aš tepamų, visgi lakštines veido kaukes yra žymiai patogiau naudoti, o efektas, mano nuomone, yra geresnis. „Lecler“, arba le clé (prancūziškai „raktas“), yra mūsų raktas, atrakinantis odos grožį, meilę sau. Kruopščių tyrimų dėka Lecler suderino medžiagų pasisavinimą ir funkcionalumą, to rezultatas — šilkinės lakštinės kaukės užimtiems, tačiau vis vien savo odą mylintiems žmonėms.Jei paklaustumėte, kaip dažnai naudoju veido kaukes, tai atsakymas būtų toks - kas kart, kai reikia odai suteikti drėgmės čia ir dabar, kai laukia svarbus renginys, šventė ar tiesiog matau, kad odai reikia greitos pagalbos. Labai mėgstu užsidėti kaukė tiesiog sėdint prie kompiuterio ir atliekant kasdienius darbus. Toks mini ritualas prie kavos puodelio, skaitant knygą, taip pat nuteikia gerai dienai. 

Išbandžiau Lecler šilko ir medvilnės kaukės, kurios yra labai plonytės. Jos yra tokios plonos, kad turi net du papildomus sluoksnius, kuriuos reikia nuimti prieš naudojimą. Dėka plono sluoksnio kaukės labai gerai priglunda prie veido bei puikiai laikosi įvairiomis sąlygomis. Galite gulėti vonioje, suktis virtuvėje ar net sportuoti — įsitikinsi, Lecler dėvėti gali bet kur ir bet kada, tad visur spėsi ir daugiau nebepraleisi odos priežiūros seanso. Pati kaukė yra iš ties šlapia, stipriai prisotinta gerosiomis medžiagomis, kas gali erzinti kai kurias moteris, tačiau , kaip ir minėjau, ši savybė yra labiau pliusas, nes nepamirškime, jog tai veikliosios medžiagos, kurios prisotins mūsų odą drėgme. 


LECLER „INTENSE HYDRATION“ VEIDO KAUKĖ - Dehidratuotai, sausai, šiurkščiai veido odai. Giliai drėkina išsausėjusią veido odą po dienos darbe, skrydžio lėktuvu ar saulės vonių, nuramina sudirgimą bei dėl aplinkos poveikio atsiradusį raudonį.

LECLER „ANTI AGEING“ VEIDO KAUKĖ - Odą stangrinanti lakštinė veido kaukė. Praturtinta stipriomis drėkinamosiomis medžiagomis, antioksidantais ir aktyviai odą regeneruojančiais komponentais, ši jauninanti kaukė intensyviai drėkina, stangrina veido odą, suteikia jai elastingumo.

LECLER „EXPRESS REFRESH“ VEIDO KAUKĖ. Greitam odos atgaivinimui ir odos paruošimui prieš makiažą. Per 20 minučių atstato sveiką odos drėgmės lygį, padėsiantį išlaikyti makiažą ir šį vakarą atrodyti stulbinančiai.Man patiko visos Lecler veido kaukės, skirtingiems poreikiams. Aplamai, iš kaukių niekada nesitikiu kažko pernelyg stebuklingo, juk jos negali akimirksniu pakeisti jūsų odos ar atjauninti 10 metų, tačiau suteikti papildomos drėgmės, paskaistinti ar nuraminti, pastangrinti ar suteigti papildomo elastingumo tikrai gali. :) 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą